Ruumi säästva ja stiilse disainiga All-in-One lauaarvuti nüüd ka Dellil

Dell lansseeris juuni alguses täiesti uue Optiplex 9010 All-in-One (AIO) lauaarvuti.

Selle lauaarvuti unikaalsus peitub selles, et arvuti on monitori sisse ehitatud ning seetõttu on Optiplex 9010 All-in-One lauaarvutil värske, ruumi kokkuhoidev ja stiilne disain. Lisaks meeldivale ja praktilisele välimusele on uue Optiplex 9010 AIO funktsionaalsus ettevõtte põhivajadustele vastav.

23-tollise Full HD matt ekraaniga lauaarvutis kasutatakse kolmanda põlvkonna i5 ja i7 protsessoreid. Mälu saab lisada kuni 16 GB ja kettamahtu saab suurendada kuni 1 TB. Lisamugavust pakuvad meediaseadme, wifi ja veebikaamera võimalused. IT haldamise teeb lihtsamaks vPro võimaluse olemasolu. Lisaks on olemas nii HDMI kui VGA pesad lisamonitori ühendamiseks. Veel leiab AIO-lt uued USB 3.0 pesad ja 8-in-1 meediakaardi lugeja. Kõlarid on juba sisse integreeritud. Tänu VESA kinnitusele saab kasutada lisaks tavalisele jalale ka dünaamilist jalga.

Juuli alguses jõuab Optiplex 9010 AIO ka MAX 123 lattu.

Dell värskendas ka teiste Optiplex lauaarvutite mudeleid: Optiplex 9010, 7010 ja 3010. Võrreldes eelmistega välimuses muutust ei ole. Uued Optiplex lauaarvutid töötavad kolmanda põlvkonna Ivy Bridge protsessoritega. Uuendusena on Optiplex 7010 lisatud vPro kaughalduse võimalus. Lisaks on uutel Optiplex 7010 ja 9010 olemas USB 3.0 pesad. Optiplexi iseloomustab lai konfigureerimise võimalus, erinevate korpusetüüpide valik ja suurepärane töökindlus ning funktsionaalsus. Peagi on veebis nähtavad uute Optiplexide konfiguraatorid. Valik uusi mudeleid jõuab MAX 123 lattu juuli alguses.

[embed width="400" height="400"]http://www.youtube.com/watch?v=Vakf6Ns0afQ[/embed]