Stiilselt suvesse saadavad UUED Vostrod!

Sa oled stiilne ja enesekindel... Sinust pulbitseb innovatiivsust ja sisemist energiat, mis teeb Sinust väga eduka ja usaldusväärse partneri.... Sulle on oluline oma firmast ja endast jätta alati kaasaegne imago... Tundsid enda ära..., loomulikult, see oled Sina....

Uutes vastupidavates ja stiilsetes Dell Vostro äriklassi mudelites on kasutusele võetud kõige värskemad „järgmise põlvkonna“ tehnoloogiad.

Valikuvabadus. Valida saad kolme erineva suuruse ja kahe erineva värviga sülearvutite vahel- stiilne punane ja enesekindel hõbe.

13,3-tolline Vostro 3350 - kerge ja väga mugav kaasas kanda

15,6-tolline Vostro 3550 – stiilne  ja töökindel arvuti eristumaks kolleegidest

17,3-tolline Vostro 3750 - tõeliselt suure ja mugava ekraaniga, mille klaviatuur on koos numbriklahvistikuga.

Sinu äritegevus vajab arvutilt kiirust ja jõudlust. Välkkiiret jõudlust pakuvad Inteli uued Sandy Bridge protsessorid i3, i5 ja i7. Energiasäästlik ja „tark“ graafikalahendus võimaldab pikemat akukestvust kuni 12h (9-elemendiline aku, Vostro 3550).

Turbokiirusel andmete edastus. Kaks uut USB 3.0 porti võimaldavad andmeedastust kuni 10x kiiremini kui USB 2.0 port. Lisatud ka uus Bluetooth 3.0 ja HDMI pesa kvaliteetse pildi ja heli edastuseks telerisse.

Nõupidamised kvaliteetsemaks. Konverentskõndele annab kristalse kuuldavuse ja vaadatavuse HD veebikaamera, mis on varustatud digitaalse taustamüra vähendava mikrofoniga.

Töötamine igal pool ja igal ajal. Mugavust pakub taustvalgustusega eestikeelne klaviatuur ning võimalus nautida pikemat tööaega 8- elemendilise (Vostro 3350) või 9- elemendilise (Vostro 3550) akuga.

MAX 123 pakub Eesti turule kohandatud Delli äriklassi stiilseid mudeleid. Uued Vostrod on  taustvalgustusega ja eestikeelse klaviatuuriga ning 3 aastase garantiiga, mis on laiendatav kuni 5 aastani.

Vaata konfiguratsioone ja telli kohe siit:
Vostro 3350     pildid >

Vostro 3550     pildid >

Vostro 3750     pildid >

[embed width="400" height="400"]http://www.youtube.com/watch?v=-SGYQxtvRos[/embed]