Ultrabook Latitude E6430u juhtmevabad kevaduudised

Meeldiva uudisena on nüüd võimalik Latitude E6430u tellida ka tihedama HD+ (1600 x 900) ekraaniga. Peagi on HD+ ekraaniga ultrabooke tulemas ka lattu. Lisaks lansseeriti ametlikult ka kauaoodatud ultrabookile sobiv, maailmas esimene, juhtmevaba (wireless) dokk. Pordilaiendi kasutab innovaatilist, uue põlvkonna wireless standardit WIGIG, mis töötab 60 GHz  sagedusel, andmesidekiirusega kuni 7 Gbps ja mis on umbes 10 korda kiirem, kui tavapärased wifi ühendused. Tänu sellele saab juhtmevabalt ühendada nii videopilti kui ka audiot. Dokk toetab kahte monitori, olemas nii DisplayPort kui ka HDMI, lisaks kolm USB 3.0 pesa klaviatuuri või välise kõvaketta ühendamiseks. VGA pesa sobib projektoriga ühendamiseks. Samuti on olemas võrgu- ja audiopesa. Vooluadapteri pesa veel ei ole, arvutit tuleb laadida otse, kuid kindlasti ei ole õhu kaudu vooluedastustehnoloogia kasutuselevõtt sajandite taga.

Dokk pakub mugavat lahendust kontorisse, klassiruumi, seminariruumi või kus iganes on vaja mugavat juhtmevaba lahendust. Näiteks kui seminariruumi arvutiks on Latitude E6430u. Wireless dokk on ühendatud projektori, võrgukaabliga, kõlaritega ning juhtmevaba klaviatuuri ja hiire USB vastuvõtjaga ühendatud. Kõik see on „stiilselt ära peidetud“ nii, et pole näha segavaid juhtmeühendusi. Kasutaja vaid istub sülearvuti taha ja edukas presentatsioon võib alata!

Delli esindaja kommentaar: “We are proud to introduce the Dell Wireless Dock, the industry’s first and only WiGig dock that is the result of a five-year-long leadership effort. WiGig represents a new era in wireless connectivity and a shift in the way enterprises and consumers will experience connectivity and interact with their devices in the future,” said Kirk Schell, vice president, commercial PC group, Dell. “The Dell Wireless Dock is the latest example of our approach to develop cutting edge, innovative solutions that benefit our customers.”