Uued Dell eksklusiivseeria XPS tabletid on kasutamiseks valmis

Augusti lõpus tutvustas Dell Berliini IFA (Internationale Funkausstellung Berlin) messil uusi nutika lahenduse ja ülistiilse välimusega puutetundliku ekraaniga arvuteid: XPS 10 tabletit, XPS Duo 12 hübriidarvutit ja XPS One 27 AIO kõik-ühes-lauaarvutit.

Seadmed töötavad oktoobri lõpus lansseeritava Windows RT operatsioonisüsteemil (RT – Windowsi uus operatsioonisüsteem, mis mõeldud just tablet-tüüpi seadmetele).

Dell XPS 10 Windows RT tablet 
10-tollise puutetundliku ekraaniga tahvelarvuti on üliõhuke ja suurepärase disainilahendusega. Eriliseks teeb XPS 10 dokitav klaviatuur, mis laiendab oluliselt tablet-tüüpi arvuti kasutamisvõimalusi. Boonuseks on pikk akukestvus kuni 20 tundi!

Dell XPS Duo 12 Ultrabook
XPS Duo on hübriidarvuti, mis ühendab endas nii ultrabook-tüüpi sülearvutit kui ka tahvelarvutit. Kui soovid sülearvuti asemel kasutada tahvelarvutit, siis on vaja vaid lükata ekraan raami sees 180-kraadi ja tablet on valmis kasutamiseks (v.t ka pilti).
XPS Duo on 12-tollise Full-HD (1920 x 1080) puutetundliku ekraaniga, mis tähendab, et ekraanil olev tekst on terav, pildid ja videod on erakordselt selged. Lisaks õhukesele ja stiilsele välimusele on XPS väga vastupidavas korpuses, kasutatud on alumiiniumit ja ülikerget süsinik-fiibrit. Ekraan on vastupidavast Corning Gorilla klaasist.

XPS One 27 All-in-One (AIO)
XPS One 27 on kõik-ühes-lauaarvuti, see tähendab, et arvuti on ehitatud monitori sisse, mis muudab selle väga kompaktseks ja kaasaegseks. Arvutil on suur ja terava pildiga puutetundlik 27-tolline Quad HD (2560 x 1440) laiekraan.

Uued XPS-id tulevad müüki oktoobri lõpus, kui Windows 8 ja RT lansseeritakse.

Vaadake Delli XPS-ide esitlust IFA show’l:

[embed width="400" height="400"]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ySwiq_qga7A[/embed]