Uued Latitude E5000 seeria sülearvutid – Delli uued müügihitid.

Julgeme nii väita, sest põhjuseid on mitmeid!  Uued 5. seeria sülearvutid on 20% õhemad ja kergemad kui eelmised. Neil on stiilne välimus ja Eesti oludesse sobivad konfiguratsioonid (4G valmidus, uus protsessor (5. põlvkond 2015 jaanuaris), ID-kaardi lugeja, SSD seadme võimalus, taustvalgustusega klaviatuur jne.). Üsna pea on oodata ka eesti asetusega klaviatuure. Delli uus 5000 seeria perekond on ka laienenud. Lisaks 14’’ E5450 ja 15’’ E5550 sülearvutitele lisandus väike ja kerge 12’’ E5250 sülearvuti (esimesed jõuavad lattu novembri keskel).

Uus 5. seeria on maailma kõige turvalisem ja usaldusväärseim äriklassi sülearvuti. Dell paneb suurt rõhku sülearvutite kvaliteedile. Uued 5000 seeria sülearvutid on vastupidavad. Tugev, kriipimistele vastupidav kaas (Full HD ja puutetundlik tugevast magneesimumist, HD klaaskiust tugevdatud plastik), ülitugevad hinged. Arvuteid on testitud kümneidtuhandeid kordi, et peaksid vastu tänapäeva kasutaja kõrgetele nõudmistele. Pritsmekindel klaviatuur. Delli arvutid vastavad ka kõrgetele keskkonna nõuetele (ENERGY STAR 6.0, EPEAT Gold Registered),  PVC vabad. Dell pöörab suurt tähelepanu turvalisusele. TPM tugi (krüpteerimise moodul), pahavara ennetamine (Dell Data Protection), autentimine, ID-kaardi- ja sõrmejälje lugeja. Samuti on Delli sülearvuteid lihtne ja mugav hallata. Kaughalduse vPro võimalus, parim integratsioon MS System Centeriga, Dell KACE seadmetega. Kiiresti avatav põhi, lihtsasti ligipääsetavad komponendid.

Delli 5. seeriat on lihtne ja paindlik integreerida ettevõtte töökeskonda. Mugav kontorilaualahendus – sülearvutit on võimalik dokkida E-seeria porti, kuhu omakorda võimalik ühendada monitorid, klaviatuur, hiir, laadija jne.  Tänu sülearvutite kergusele, ekraanisuuruste valikule, tugevatele matrejalidele on turvaline sülearvutit ka reisile, kodukontorisse või parki töötegemiseks kaasa haarata. Kindel töökoht ei piira enam töötajat, trend liigub paindliku töögraafiku ja võimalusele töötada kus iganes soovid. Ja seda suunda Delli uued äriklassi sülearvutid toetavad. Suure uudisena on 5000 seerial valitud konfiguratsioonidel 4G tugi. 4G ühendus on võrreldes 3G kiirem ja kvaliteetsem. Suur osa Eestist on juba 4G võrguga kaetud. Sülearvuti valikus on ka puutetundliku ekraani võimalus, mida on mugav kasutada Windows 8.1 Pro rakendustega. Sülearvutitel on hea valik porte (USB 3.0, HDMI, VGA, SD mälukaart, kõrvaklappide ja mikrofoni pesa). Integreeritud meediaseadet ei ole, võimalus soetada väline USB seade. Valikus nii tavaline kui ka taustvalgustusega klaviatuur.  Nii trackpoint-ga kui ilma.  2015 aasta jaanuarist on 5. seeria sülearvutid saadaval uute 5. põlvkonna protsessoritega. Mis lisavad arvutitele veelgi võimsust (kuni i7 protsessor), kiirust (mälu kuni 16 GB), valikusse tuleb nii Inteli või Nvidia GeForce graafika. Lisaks suurem valik kõvakettaid ja SSD seadmeid, ning veelgi pikem aku kestvus. Vaata ülevaatliku videot: http://youtu.be/hffGfKVxkS