Uued tipptegijad kohal! Äriklass sai täiendust uuendatud Latitude’i mudelitega

Äsja saabunud kevad on pungil värsket energiat ja Delli tootevärskendusi. Dell on alati olnud esimene uusimate tehnoloogiate ja lahenduste pakkuja.

Kõikides uutes Dell Latitude mudelites on kasutusel "järgmise põlvkonna " Inteli Sandy Bridge protsessorid i3, i5 ja i7, mis tagavad tööks vajaliku jõudluse.

Äriseeria paindlikkust iseloomustab erinevate ekraanisuuruste olemasolu. Valikus on kerged ja ultramobiilsed 12-tolline Latitude E6220 ja 13-tolline Latitude E6320; populaarsed, kuid veidi ekraanisuurust muutnud 14,0-tollised Latitude E6420 ja Latitude E5420 ning suuremat ekraani pakkuvad 15,6-tollised Latitude E6520 ja Latitude E5520.

Kasulike uuendustena tasub välja tuua, et E5520 ja E6520 klaviatuurid on koos numbriklahvistikuga. Viimasel neist ja ka E6420 on valikus ka üha enam populaarsust koguv puutetundlik ekraan. Kõik mudelid on varustatud HDMI pesaga, et tagada maksimaalne heli ja pildi edastus. Samuti on valikus Full HD veebikaamera, mis koos integreeritud kõlarite ja müra summutava mikrofoniga tagavad edukad konverentskõned.

Teie ärid on kontrolli all 24/7. Tänu akude pikale tööajale võimaldab E6 seeria veelgi pikemat mobiilset tööaega. Nutikad akulahendused (9-elemendiline 97WHR aku kestvus on kuni 12 tundi, lisaks veel lisaaku „Battery Slice“ võimalus) ja kiire laadimissüsteem (80% akust saab laetud 1 tunniga).

Äriklassi lipulaev on disainitud vastupidavaks. Paindumatu Dell Tri-Metall raam (MIL-STD 810G), anodeeritud alumiiniumist kaas, 360 kraadi LCD ekraani kaitsev äär, varustatuna uute vastupidavate tsingist hingede ja riividega, teevad uutest mudelitest veelgi soliidsema, ümaramate joontega, vastupidavaima sülearvuti. Kõik E-seeria Latituded  läbivad enne turuletulekut karmi vastupidavustestide tsükli.

Kõik äriklassi mudelid on varustatud emaplaadil asuva kiire reageerimisajaga Free-Fall sensoriga, mis peatab kukkumisel kõvaketta töö. Koostöös Delli StrikeZone põrutuse summutajaga kaitseb see andmeid isegi siis, kui arvuti on välja lülitatud.   Oleme spetsialiseeritud Eesti turule. MAX 123 pakub just Eesti turule kohandatud Delli tippklassi mudeleid. Uued  Latituded on  varustatud sisemiste ID-kaardi lugejatega, Eesti klaviatuuriga ja 5 aastase garantiiga.

Oleme spetsialiseeritud Eesti turule. MAX 123 pakub just Eesti turule kohandatud Delli tippklassi mudeleid. Uued  Latituded on  varustatud sisemiste ID-kaardi lugejatega, Eesti klaviatuuriga ja 5 aastase garantiiga.