Uus äriklassi nõudmistele vastav Ultrabook Latitude E6430u

Uus ja kauaoodatud Delli esimene äriklassi seeria ultrabook E6430u on nüüd tellitav.

Latitude E-seeria Ultrabook viib 'õhukeste sülearvutite' mõiste uuele tasemele. See ühendab endas kõrget turvalisust, vastupidavust ja mugavat haldamist. Latitude Ultrabookis on olemas kõik Dell äriklassi seeriale iseloomulikud funktsionaalsused. Tugev korpus, mis on  testitud MIL-STD 810G standardi järgi teeb E6430u maailma kõige vastupidavamaks ultrabook'iks. Lisaks pritsmekindel klaviatuur, vastupidavad metallhinged ja ekraani kaitsev äär.

Uutes Ultrabook'ides kasutatakse uusi Inteli i-seeria Ultra Low Voltage protsessoreid, mis võimaldavad aku kestvust kuni 10 tundi (6-cell akuga). Olemas on ka Eesti turule asendamatud ID-kaardi- ja sõrmejäljelugeja võimalused. Lisaks Vpro- ja TPM-tugi ((eng. Trusted Platform Module) - turvalisuse riistvaraseade süsteemis, mis hoiab arvutiloodud paroole krüpteerimiseks).

Latitude E6430u  on elegantse välimusega. Kerge ja õhuke ultrabook näeb hea välja iga nurga alt! Ultrabook on 14-tollise HD (1366 x 768) matt ekraaniga, kasutusel on vaid vaid kiired SSD-kettad. Arvuti on meeldivalt õhuke (vaid 21 mm) ja kaal alates 1,7 kg (võrdluseks põhimudelil E6430 on kaal alates 2 kg ja kõrgus alates 26 mm).

Tavapärastest Latitude E-seeria sülarvutitest eristub E6430u sellepoolest, et neile pakutakse juhtmevaba wireless  ja/või USB dokke. Tavalised e-seeria portreplikaatorid neile ei sobi. Seda just sellepärast, et uus latitude on nii õhuke.

Allpool võrdlustabel Dell Latitude E6330, E6430u, E6430s ja E6430 vahel

 

 

 

 

 

 

 

 

Ole esimene ja konfigureeri endale uus äriklassi ultrabook Latitude E6430u siit >