Uus Optiplex MICRO – väike korpus, suur sisu.

Sel sügisel tuli Dell turule täiesti uue korpusetüübiga, eriti väikese Micro (mõõdud 18,2 x 17,6 x 3,6 cm) korpusega, mis on vaid 1,2 liitrit ehk senisest kõige väiksemast Optiplex Ultra Small Formist 30% väiksem.

Uus lauaarvuti korpus tuleb nii OptiPlex 9020 kui ka 3020 valikusse. Kuigi „kast“ on väike, on arvuti sisult suur: kasutab kuni Inteli i7 protsessorit (OptiPlex 9020); 2 + 4 USB pesa; DisplayPort; VGA videoliidesed ja mälu kuni 16 GB. Meediaseadet sellesse korpusesse integreeritud ei ole. Optiplex Microsse mahub üks 2,5’’ kõvaketas, voolu annab väline adapter/laadija. Inteli integreeritud videokaardi võimalus.

Optiplex 9020 ja 3020 Micro on väga energiasäästlik ja keskkonnasõbralik. Väikest korpust saab mugavalt, koos VESA kinnitusega monteerida laua alla, monitori taha, seinale jne. Kasutamise valikuid on mitmeid ja arvutile leiab koha ka kõige kitsamates oludes. Kasutusvõimalusi iseloomustab hästi allolev pilt.

Dell Optiplex seeria eristub turul just Delli fookuses olevate tugevuste poolest:

1) Hõlpsasti hallatavad. Delli fookuses on aidata säästa ID administraatorite aega. Parim integratsioon  MS System Centeriga, Dell KACE seadmetega ja kaughalduse vPro võimalused. Kiiresti avatav korpus ja loogiliselt paigutatud komponendid.

2) Kõrged turvalisuse standardid. Dell pakub terviklikku krüpteerimist (TPM moodul), täiustatud autentimist (FIPS sertifikaat) ja pahavara ennetamist ühest kohast - Dell Data Protection.

 

3) Usaldusväärsed arvutid. Optiplex seeria on stabiilne, pika elutsükliga ja sujuva mudelite üleminekuga. Arvutid on läbinud palju ja rangeid teste, et pakkuda klientidele vastupidavaid lahendusi. Optiplexide valik on rikkalik: palju korpuse tüüpe (Micro, Ultra Small Form, Small Form, Minitower, All-in-One), laialdane konfiguratsioonide valik.

Vaata Delli ilmekat Optiplex Micro videot:

[embed width="640" height="390"]http://www.youtube.com/watch?v=KZwSTvKWc1E[/embed]

Dell Optiplex 3020 MICRO leiad meie e-poest >