Väikeettevõtte võrgutaristu lahendus (SBRA 1.0)

Väikeettevõtetel on raske sammu pidada võrgumaastikul toimuvate arengutega. Et hoida ettevõtte IT-taristu jätkusuutliku ja toimivana, peavad firmad suutma hallata erinevaid võrgu- ja klientseadmeid ning seda piiratud eelarve tingimustes. Dell Networking on välja tulnud väike- ja keskettevõtetele loodud uue lahendusega SBRA (Small Business Reference Architecture - väikeettevõtte võrgutaristu), mis on disainitud väikeettevõttele, lahendades ära kogu firma võrgu aktiivseadmete vajaduse. Lahendust on vastavalt ettevõtte kasvule kergesti laiendatav.

Väikeettevõtte võrgutaristu (VEVT) lahendus on peamiselt disainitud haru- ja kodukontorite (Small Office / Home Office) vajadusi silmas pidades. Lahenduse seadistuse, halduse ja tööshoidmisega saab hakkama üks IT-spetsialist, kuna võrk on keskselt hallatav, võimaldades haldust asukohast sõltumatult.

VEVT on disainitud nii, et ettevõtte kasvades on seda lihtne skaleerida. Kogu lahendus on disainitud kaasaegse kontori jaoks, mis kasutavad nii juhtmega kui ka juhtmeta WiFi võrguühendusi. Kasutajaid selles võrgus saab olla kuni 75.

Näidislahendus:

  • tulemüür Dell SonicWALL TZ215
  • tuumik switch Dell Networking X4012
  • võrgu switch Dell Networking X1052P
  • Dell PowerEdge VRTX - unikaalne jagatud ressursiga koond-serverlahendus (ühes kompaktses korpuses koos nii server, andmemassiiv, 10 GbE võrgukaart ja keskhalduse tarkvara)
  • WiFi Access Point (pääsupunkt)
 SBRA skeem

Kiire, turvaline ja lihtne

Näidislahenduses on kasutatud parima jõudluse ja võimekusega Dell VRTX serverit, mis sisaldab endas serverit, kettamassiivi ja võrguhalduse võimekust. Pakutud Dell Networking X-seeria võrgujagurid on lihtsalt hallatavad ja laiendatavad. Need üle graafilise kasutaja liidese (GUI) hallatavad jagurid on suutelised koos SonicWALL tulemüürilahendusega pakkuma uuel tasemel kiiret ja turvalist võrgulahendust. Lahendus on oluliselt soodsam ja kasutades ainult Delli tooteportfellis olevaid tooteid, tagab parima tulemuse ja ressursi kasutuse.

Dell Networking VEVT väärtused

  1. Kogu võrgu haldus ühest kohast, olenemata asukohast.
  2. Laiendatav vastavalt ettevõtte kasvule.
  3. Võimaldab kasutajatel ühenduda ettevõtte võrku läbi turvalise tulemüüri.

Valmis tuleviku jaoks

VEVT tuumik switch'ina on kasutatud 10 GbE võrgujagurit (Dell Networking X4012) ja juurdepääsu võrgujagurina on kasutatud kolme 1/10GbE võrgujagurit (Dell Networking X1052P). WiFi adapter tagab mobiilsuse ja uue generatsiooni tulermüüri seade (Dell SonicWALL TZ215) tagab võrgu turvalisuse. Serveri lahendus on ehitatud Dell VRTX baasil, kus kasutatakse PowerEdge M630 blade-serverit. Kasutatud seadmed tagavad võrgu stabiilsuse ja turvalisuse ning on kergesti laiendatavad.

SBRA seadmed

Küsi lisainfot ja pakkumist! telefon: 699 0667
mobiil: 512 7916
e-mail: toomas@max.ee
Toomas Perillus

võrguteenuste müügijuht

Vaata lisaks videot Dell Networking X-seeria switch'idest:

[embed width="640" height="390"]http://www.youtube.com/watch?v=T882CGyE5uc[/embed]