Kui kontori WiFi-ga tegelemine on tüütu kohustus või Sa lihtsalt ei taha seda raha kohe välja käia, siis on heaks lahenduseks WiFi seadmete rent. See tähendab, et saad juhtmevaba ühenduse oma ruumidesse ilma suuremate investeeringuteta. MaxWaral on lahendused nii suurtele, kui väikestele ettevõtetele. Vajalik on vaid püsiühenduse olemasolu.

WiFi seadmete renditeenuse eelised

Iga WiFi võrgu loomisel arvestame Sinu reaalsete vajadustega, toome kohale seadmed, mis ka reaalselt töötavad. MaxWara seadistab eraldi võrgud nii töötajatele kui külalistele ning vajadusel võime kiirust kliendipõhiselt piirata. MaxWara WiFi seadmete renditeenuse eelised:

  • fikseeritud kuutasu, lisakulutusi pole
  • Sa ei pea seadmetega tegelema, konfiguratsiooni ja paigaldusega tegeleme ise
  • hooldus ja garantii on hinna sees (sh. asendusseadmed)
  • seadmete arvu ja võimekust saab igal ajal muuta
  • vanad seadmed viime ise ära

Kontori WiFi seadmed -  mida valida?

MaxWara pakub seadmeid tootjatelt, kelle lahendused oleme ära testinud ning kelle seadmete kvaliteeti me usaldame. Ja täitsa tõsi on asjaolu, et me ei paku kõige odavama otsa lahendusi. Põhjus on lihtne – turvalisus ja töökindlus. Üldiselt on kujunenud välja nii: 

     

Väikse kontori WiFi

 

Keskmise suurusega kontori WiFi

 

WiFi suures ettevõttes

 

Pildid / - fortinet Pildid / - fortinet Pildid / - HPE Aruba
Pildid / - juniper Pildid / - HPE Aruba Pildid / - Extreme

 

Palju WiFi võrk teenusena tellides maksab?

Pakume nii kasutus- kui kapitalirenti sõltuvalt sellest, kas on soov WiFi seadmed lõpuks ka endale jätta või mitte. WiFi seadmete rendi kuutasu on alates 10 €+ km. Kuutasu ning seadmete valik sõltub:

  • Leviala suurusest
  • Kasutajate arvust ning kasutusmahust
  • Eriseadistustest ja lisateenuste soovist

Niisiis kui otsid sobivat WiFi lahendust, siis Maxwara teeb Sulle hea pakkumise, mis vastab Sinu reaalsetele vajadustele. Lisaks rõhutame üle põhireegli: linnuke ruuteris ei taga Sulle turvalist võrguühendust. Kui tegeled WiFi või muu ühenduse seadmistamisega, siis mõtle alati ka turvalisusele! 

Lisainfo või konkreetse hinnapakkumise saamise jaoks võta ühendust lahendused@oixio.ee