WiFi tulevikutegija Ruckus ZoneFlex R710 jõudis turule

Tulevik on käes: turule jõudis WiFi tööstusharu "teise laine" Access Point, mis kasutab 802.11 ac standardit. Tegemist on MU-MIMO 4X4:4 IOT valmidusega (Multi User – Multi Input and Multi Output) pääsupunktiga Ruckus ZoneFlex R710.

        

Vaatame ajalukku, mil võrguarendajaid sunniti tegema raskeid otsuseid.

Aasta 2011: kas osta 802.11n kohe või oodata 802.11ac-d?
Aasta 2013: kas osta 802.11ac esimese lainena või oodata uut lainet?
Aasta 2015: otsus on lihtne - Ruckus pakub parimat pääsupunkti.
Näitena WiFi standardite tabel läbi aegade:

Enam ei pea ootama!

Ruckus tõstis lati taas kõrgemale, toetudes enam kui 50 000-le edukale kliendikogemusele, kes on usaldanud oma võrkude töös hoidmisel Ruckuse seadmetes kasutatavaid BeamFlex+ lahendusi. Ruckuse WiFi-võrgud ei keskundu üksnes hetketehnoloogiatele, vaid on suunatud tulevikuarengutele läbi hästiühilduvate seadmete ja lahenduste.

Uus ZoneFlex R710 pakub nutikatele WiFi pääsupunktidele parimat jõudlust ja  võimet teenindada ühe seadmega suuremat klientide arvu. Tänu sellele ka uusi erinevaid teenimisvõimalusi WiFi-ga. IoT (Internet of Things) tehnoloogia koos Ruckuse nutikate seadmetega võimaldavad ettevõtetel ja teenusepakkujatel võtta kasutusele uusi tasuvaid ärimudeleid - kasutajate jälgimist, positsioneerimist, juhendamist ja teisi asukohapõhiseid teenuseid.

Näitena võib tuua uuenduslikke kasutuslahendusi San Jose linnast, Ameerikast. „Targa linna“ WiFi-võrk on üles ehitatud, kasutades Ruckuse tehnoloogiaid.

[embed width="640" height="390"]http://www.youtube.com/watch?v=3sJUzK4xjHk[/embed]

Ruckus ZoneFlex R710 tutvustus.

[embed width="640" height="390"]http://www.youtube.com/watch?v=Dvg3ZJTyn4U[/embed]

OMADUSED

Kõrgeim jõudlus ja kasutuse tõhusus

 • Ruckuse BeamFlex-tehnoloogia pakub kuni kaks korda suuremat leviala ja katvust: kuni 6 dB parem signaal, signaali ja müra tugevuse omaheline tasakaalustamine (SINR - Signal to Interference plus Noise Ratio) ning kuni 15 dB ulatuses häirete summutamine.
 • Usaldusväärne mobiilsete seadmete WiFi-ühendus tänu BeamFlex+ polaarsete kohanduvate antennidega.
 • Suur läbilaskevõime - kuni 1733 Mbps (5 GHz) ja 800 Mbps (2,4 GHz).
 • Samaaegne HD IPTV, VoIP ja andmeside tugi, mis toetab kvaliteetset digitaalset andmeedastust voogesitatavatele rakendustele.
 • Uudne kanali valimise meetod pakub kuni 50% suuremat andmeedastus mahtu (1,7 Gbs), võrreldes teiste taustotsingu meetoditega.

Parem suutlikus

 • Enneolematu multi-kasutaja 4x4:4 MU-MIMO tehnoloogia, mis suudab toime tulla suure traadita andmesidet kasutavate seadmete hulgaga.
 • Automaatne häirete leevendamine, mis on optimeeritud kõrge tihedusega keskkondade jaoks.
 • Suutlikkus toetada rohkem kui 500 klienti.

Rahateenimisvõimalused WiFi-ga

 • Bluetoothi madalenergia (BLE) anduri USB-pesa võimaldab asukohapõhiseid lisateenuseid, nt lõppkasutaja juhendamine, asukohast sõltuvad kupongid, võtmeta sisenemine, virtuaalrahakotid jpt.
 • SPoT asukoha trianguleerimisteenused võimaldavad kohandada lõppkasutaja harjumusi. Näit: selgitada välja kaubanduskeskuses suurema külastatavuse kohad.
 • SmartFlex'i asukoha- ja analüüsifunktsioon BigData kasutaja ja võrgu jälgimiseks.
 • 802.11af toiterežiimi võimaldab rakendada ja lihtsalt ära kasutada ka vanu PoE kommutaatoreid.

Uue R710 seadme näol on tegemist lahendusega, mis võimaldab kaotada ettevõttes juhtmega võrk ja asendada see WiFi-võrguga. Üks R710 juurdepääsupunkt suudab teenindada rohkem kasutajaid, kui üks switch’i andmeside port, tagades sama kiiruse, mida pakub juhtmega võrk. Kuna inimesed kasutavad rohklem nutiseadmeid, siis on tekkinud vajadus liigutada suuri andmemahte üle õhu. Mahtude järsk kasv seab väga kõrged nõudmised WiFi-seadmetele, et tagada andmeside turvalisus, stabiilsus ja kvaliteet.