Varunduslahenduse valimine võib olla üsna keeruline. Kutsuge erinevaid müüjaid, integraatoreid ja partnereid oma teenuseid esitlema, esitage küsimusi ning seejärel valige välja usaldusväärne müüja. Küsimus on selles, kas enamiku klientide jaoks teekond sellega lõpeb. Tõenäoliselt mitte, kuna siis saab alguse pidev ressursside haldamine (masina võimsuse, võimekuse jne töötlemine). Parimal juhul on varundamine lihtsalt aeglane ja aeganõudev. Halvimal juhul see alati ei tööta ning mõned andmed lähevad kaotsi. Ja see on justkui Murphy seadus, et teil on neid andmeid just siis vaja, kui teie ettevõtet ründab lunavara või kui toimub audit. 

Seega on ülioluline hoolitseda suuruse muutmise, juurutamise ja tulevase hoolduse eest. Võib tekkida küsimus, et kas praegusel tehnoloogiaajastul peab nende kolme aspekti pärast muretsema ning millist kasu kujutavad need teile isiklikult, teie ettevõttele ja klientidele? 

Vastus sellele küsimusele on kasutada integreeritud andmeseadet, sest need pakuvad riskivaba lähenemist. Eespool nimetatud probleemide lahendamiseks saab kasutada näiteks DP4400 seadet — hangite seadme ning paigaldate ja seadistate selle ühe korra. Sellel on võimsus, maht ja haldusfunktsioon, riist- ja tarkvaralitsentsid igas keskkonnas kasutamiseks. VM-id, andmebaasid, isegi kaugkontorid, ilma et peaksite kaugkontorisse või sülearvutisse midagi installima — kõik, mida soovite. Seni kuni seadme maht pole täis, pole vaja täiendavaid tehnilisi või tarkvaraga seotud komponente.
Õigeks skaleerimiseks on vaja vaid teada oma andmete kogust ja seda, kui kaua soovite andmeid säilitada. 

Dell EMC andmekaitse VMware'i jaoks

Kõik ühes andmekaitseseade serva-, tuumseadmetes ning pilvlahendustes kasutamiseks

Soodne andmekaitse
Oluline on arhitektuur
Sujuv integratsioon
Koostöös VMware'iga projekteeritud lahendused
Automatiseeritud pinumälu
Lihtsustage toiminguid ja vähendage äririske
Tõestatud lahendus
Usaldusväärsed lahendused, mida toetab Dell Technologies

 
Kuidas on funktsioonidega? Kui kõik funktsioonid sisalduvad komplektis, siis kas tegemist on tipptasemel funktsioonidega, mida on vaja praegu, kuid mis on ajakohased ka 5 aasta pärast?

 • Otsene klient, ilma täiendavate agentide, vaheserveriteta vms. 
 • Keskendunud virtuaalsetele keskkondadele, mis on loodud koos VMware'iga. 
 • Äärmiselt võimas, suudab varundada 400–2000 VM-i täisvarundust tunnis.
 • Nutikas poliitikapõhine automatiseerimine, poliitikate abil automaatseks taristu varundamiseks. Uue VM-i loomisel lisatakse see automaatselt varundustööde juurde, kustutamise korral säilitatakse andmed juhuslike töövoogude jaoks ilma täiendavate toiminguteta.
 • Loomulikult on see valdkonna tunnustatud juhi poolt tõestatud lahendus.

Lisaks suurepärasele kliendikogemusele tagab Dell Technologies kõigile klientidele (oluline uutele klientidele, kel pole veel meeldivat Delli kogemust) programmi Future-Proof, mis hoolitseb klientide küsimuste ja murede eest pärast ostu sooritamist.
Millised küsimused võivad tekkida, kui olete lahenduse ostmise „peaaegu otsustanud“?

 • Mis siis saab kui müügidemo oli väga hea, kuid reaalsus teine ning jäin kõigest turundust uskuma? Mis siis saab kui süsteem ei toimi nii nagu lubatud?
 • Mis saab selle investeeringu kasutustsükli lõpus?
 • Kui ostan praegu koos 3-aastase garantiiga, siis kui palju maksab selle pikendamine? Minu eelmine salvestusruumi müüja küsis minult 2-aastase garantiipikenduse eest sama summa, mis salvestusruumi enda eest.

Tulevikukindel programm

Future-proof program

Garantii tulemused
3-aastane rahulolu garantii
Kuni 55:1 Andmekaitse deduplikatsioon
Andmekaitse deduplikatsiooni garantii kuni 55:1
Värskendus ja taaskasutus
Investeeringu kaitse
 
Selge / kindel / läbipaistev hind
Prognoositav tugiteenuste hind
Paindlik tarbimine
Pilvepõhine taristu
 

 
Vaatame veidi VMware'i võimalusi

 • SQL-rakenduse teadlik.
 • VMware'i piltide varundamine.
 • Automatiseerimine kohese taaste abil, VM-ide avastamine atribuutide ja paindlike juurutusvõimaluste (vaheserverid, turg, SDDC) järgi.
 • Pidev dubleerimine mis tahes ajahetke taastamisega.
 • Omaplatvormi vSphere'i integratsioon automaatse varundamise ja taastega, mis lihtsustab serveri administraatoritel haldust. 

Miks on oluline, et saaksite varundada 400 VM-i tunnis? Tavaliselt kulub selleks terve öö. Kuid on ka erandeid. Oletame, et VMware'i serveri administraator palub taastada VM-i mitte 1 kuu tagasi, mitte 10 päeva tagasi, vaid viimasest hetkest, kui see kokku jooksis — 5 minutit tagasi. Seega vajame sagedaste varukoopiate tegemiseks kiiret varundamist. Kui suur on ajavahemik, mil teie ettevõte võib endale lubada andmete kaotsiminekut? Kui see on 5 minutit või 15 minutit, peate suutma muudatusi pidevalt varundada ning seejuures töös olevat keskkonda võimalikult vähe mõjutada. 

Kuid kas tõesti on võimalik varukoopiaid nii sageli töö ajal vahemikus 9–17 teha, kuna varundussüsteem kasutab andmeid ning häirib tööd. Powerprotect DP seadmega loetakse ja integreeritakse sihtseadme täisvarundusse ainult viimase varundamise andmemuudatusi.

Kuidas on taastamisega? DP seade võimaldab otse seadmest taastada ja käitada töötamisega sarnase kiirusega, ilma et oleks vaja taastada välist ladustamisruumi. See on võimalik tänu seadmes asuvatele SSD-ketastele, mis on mõeldud just selleks otstarbeks. Kui taastaksite lindilt, siis ei oleks see võimalik, samuti mitte lihtsa varundamise sihtsalvestusruumiga, mis on pöörlevate spindel ketastega. 

Üks näide elust, kuidas see kasulikuks osutus: oli klient, kelle serverite püsivara uuendamine ebaõnnestus ja 70 VM-i töötasid mõnda aega otse seadmest. Ja keegi ei saanud ettevõttes vahest aru. Igal juhul, kui peaks juhtuma, et teie virtuaalserverid kukuvad kokku, saab need DP-s kohe taastada ja taaskäivitada, ilma et kaotaksite töö peatamise tõttu aega ja raha. Varundamine pole midagi eraldiseisvat, vaid igapäevase töö osa.

Kuid kiirusest üksi pole ilma kasutusmugavuseta suurt kasu. Kui ostate tipptasemel kaamera, kuid ei saa seda piisavalt kiiresti kasutada, on see kasutu. Täpselt sama lugu on varundamisega — kui seda pole lihtne kasutada, muutuvad kõik suurepärased tehnoloogilised funktsioonid kasutuks. Andmekaitseseadmetega saab rakendada automaatse varundustaristu, mis hõlmab kogu VMware'i keskkonda ning VM-ide arvu muudatuste korral rakenduvad varunduspoliitikad. Samamoodi saab ka rakendada erinevaid teenusetasemeleppeid ja poliitikaid (nt silt „CEO“ 15 minuti rakendamiseks ja silt „test“ korra päevas rakendamiseks jne). Või saab määrata, et näiteks iga päev kell 20 tehakse kõigest tagavarakoopia, juhuks kui keegi on mingi sildi, nimetuse vms märkimata jätnud. Toetatud atribuudid on DS-klastrid, andmekeskus, sildid, VMname, andmekogu, VMfolder, VM-i ressursirühm, vApp. 

Seega on varunduslahenduse valimisel lisaks varundamise ja taastamise kiirusele ning töö tegemise mõjutamisele olulised ka järjepidev automaatsus ja isemajandavus. Seega kui unustate sisselogimisparooli, kuna te pole pidanud 3 kuud sisse logima, ei pea te muretsema andmete kaitsmata jäämise pärast. 

Kuidas on pilvteenustega integratsiooniga? 

Tänapäeval on ju kõik pilvteenustes. 
Kui otsustate varundada oma virtuaalse taristu, andmebaasid, sülearvutid, kaugkontorid, kuid teie andmekeskus ei saa sellega hakkama, siis kas on võimalik varukoopiaid käivitada pilvteenuses? Kas seda on lihtne teha? Kui palju teadmisi on selleks vaja? DP saab edastada kõik andmed minimaalsete kuludega AWS-i või Azure'i madalaima hinnaga salvestusruumi. 
Sealt saate ühe klõpsuga tellida nende üleviimise S3-st EC2-tüüpi võrgukonfiguratsiooniga kiiresse salvestusruumi ja need käivitada või määrata, millises järjekorras tuleks nende korraldamist alustada — kõigepealt DNS, seejärel Active Directory > andmebaasid > rakendused > juurdepääsuserverid jne. Valmistate tellimuse ette ja seejärel on teil kogu oma virtuaalse keskkonna jaoks avarii taasteplaan valmis. 

Automaatne taaste mitmesse pilve

Kasutage rakenduse kättesaadavuse ja toimivuse järjepidevuse huvides pilvteenuseid

Automaatne taaste minutitega Sujuv integratsioon Madalam TCO / ROI

Lisaks avariijärgsele taastele saab seda kasutada ka testimiseks. Näiteks kui teil on kohapeal vähe ressursse, kuid soovite testida nädala taguseid SQL-servereid. 

Kokkuvõtteks

Powerprotect DP seadmed pakuvad uut lähenemist lihtsa, riskivaba, automaatse ja sõltumatu varundamise näol. Samuti kiireid ja paindlikke taastevõimalusi, mis võimaldavad täieliku avariijärgse taaste plaani koostamiseks kombineerida kohalikku seadet ja avalikke pilvteenuseid. 
Sama oluline on ka see, et kasutusvalmis lahendus tuleb ühelt (mitte kolmelt või viielt) müüjalt. Kui teil on tugiteenusetaotlus, tuleb kõigest üks pilet avada ning see lahendada.
Muljetavaldav integratsioon VMware'iga. Arvestades kõiki asjaolusid, saab PowerProtect DP seeriast teie taristu soodne ja oluline osa. 

Lisateave >

#Powerprotect #IDPA #DP4400 #DP8800 #DellTechnologies #dataprotection #OIXIO #DisasterRecovery #cloudbackup #cloudDR

Loe ka: Dell Technologies Forum 2020 | Michael Delli avakõne ja oluliste muutuste kokkuvõte.

Küsi lisa

Käesolevaga kinnitan, et olen tutvunud privaatsuspoliitikaga ning annan nõusoleku kasutada minu e-posti aadressi eesmärgiga saata mulle uudismaterjale. Olen teadlik, et mul on õigus nõusolek igal ajal tagasi võtta*