Fortinet F-seeria tulemüüride valik laienes. Uus FortiGate 200F asendab oma eelkäiat 200E-d ning kui te veel ei tea, kas FortiGate 200F vastab teie suure jõudluse vajadustele, siis on vastus sellele on tõenäoliselt jah.

FortiGate 200F on loodud suurte SD-WAN-i lahenduste jaoks kesk- ja suurettevõtetes, kelle VPN-vajadused on suurenenud. Uus mudel võimaldab lihtsalt öeldes rohkem VPN-ühendusi ära "toita".

Uus mudel toetab nelja 10 Gb/s liidest ja võrreldes eelkäijaga on võimakuse numbrid muljetavaldavad - seade toetab 3 miljonit samaaegset sessiooni ning tulemüüri läbilaskevõime on 27 Gb/s. IPsec VPN jõudlus on pea kahekordistunud - 7.2 Gb/s pealt 13 Gb/s peale, mis mõeldes praegusele olukorrale maailmas on igati teretulnud. NGFW võimekust on tõstetud samuti pea kaks korda - 1.8 Gb/s-lt 3.5 Gb/s-le.

FortiGate tulemüüridel on mitmeid lisateenuseid, tagamaks efektiivsema võrgu turbe.  Selle kohta saate lugeda pikemalt siin.
E- ja F-seadmete võrdlust vaata siit>

Tutvu ka Fortigate tulemüüride tootemaatriksiga ja leia enda ettevõttele sobivaim mudel. Seadmete tellimiseks ja hea nõu saamiseks võta ühendust oma kliendihalduri või kirjuta lahendused@oixio.ee

Küsi lisainfot või pakkumist

Käesolevaga kinnitan, et olen tutvunud privaatsuspoliitikaga ning annan nõusoleku kasutada minu e-posti aadressi uudiskirja saatmiseks. Nõusoleku saan igal ajal tagasi võtta.