Fortinet Fast Track koolitusprogramm

Testi Fortineti turvalahendusi reaalajas

Fortinet on välja töötanud hands-on koolitused, kus saad nii teadmised kui ka kogemused. Sul on võimalus reaalajas lahendust testida ja näha seda töös. See on parim võimalus, kui oled erinevaid IT lahendusi kaalumas või oled lahenduse endale soetanud ja soovid näha, kuidas spetsialist Sulle kõiki võimalusi tutvustab. Koolitus toimub kahes osas – esmalt tehakse Sulle üldine lahenduste ja valdkonna ülevaade. Seejärel tagatakse Sulle ligipääs virtuaalmasinasse ning spetsiaalse koolitusprogrammi abil saad õppida, kuidas Fortineti lahendused töötavad. Koolitust viib läbi meie Ahto Tomingas, kes on Fortineti Baltikumi regiooni tehniline juht. Kogu koolitusprogrammi jooksul saad küsimusi esitada ning Ahto aitab Sul leida parima lahenduse just Sinu ettevõtte jaoks.

Koolitus | Ettevõtte võrgulahenduse turvamine – tulemüüri lahendused
(Fortifying the Enterprise Network - NGFW Solution)

Anna märku, kui oled vastava teema koolitusest huvitatud, kui saame piisava arvu osalejaid kokku, siis saadame kõikidele soovijatele personaalse kutse osalemislingiga.

Vaata koolituse tutvustust >

  • Koolitus toimub eesti keeles
  • Koolitust viib läbi Ahto Tomingas, Fortineti Baltikumi regiooni tehniline juht
  • Koolitus on virtuaalne
  • Kohtade arv on piiratud

Esita oma osalemissoov siin:

Käesolevaga kinnitan, et olen tutvunud privaatsuspoliitikaga ning annan nõusoleku kasutada minu e-posti aadressi eesmärgiga saata mulle uudismaterjale. Olen teadlik, et mul on õigus nõusolek igal ajal tagasi võtta*