OIXIO-l hea meel kutsuda Sind teisipäeval, 1. septembril kell 11:00 Fortinet Security Day virtuaalsele konverentsile. Osale meie digitaalsel hommikul ning kuuled esimesena dünaamilise turvastrateegia kohta!

Üha rohkem organisatsioone tegeleb digitaalse innovatsiooni algatustega, et kiirendada oma äri, vähendada kulusid, tõsta tõhusust ja pakkuda oma klientidele paremat kogemust. Tavaliselt alustatakse rakenduste ja töövoogude teisaldamisega pilve ja uute seadmete juurutamisega ettevõtte võrgus või organisatsiooni filiaalides.  See eeldab omakorda infrastruktuuri kaasajastamist ja toob kaasa uusi turvariske.

Sinu ettevõte peab aina enam tulema toime ründepinna kasvuga, arenevate küberohtudega, võrgusüsteemide juhtimise keerukuse ja meeletu infoküllastumisega.Kui kõike seda on nii palju ühe IT- juhi või isegi teve IT- meeskonna jaoks, siis kuidas muutuvate oludega toime tulla nii, et ei peaks üleliigselt stressama? Siinkohal tulebki appi Fortinet, kes tutvustab meile dünaamilisi turvastrateegiaid ja uusi lahendusi!

Fortinet Security Day ajakava:

  • 10:00–10:05  Avasõnad ja sissejuhatus. Moderaator Sandra Gaverud, Fortineti Rootsi ja Islandi müügidirektor ning Katarina Strömberg, IDG tegevuste toimetaja.
  • 10:05–10:25  Kiirendatud turvalisus kiirendatud digiteerimiseks on uus normaalsus. Binrne Lauritzen, Põhja-Euroopa piirkondlik asepresident Fortinetis.
  • 10:25–10:45  Turvalisus kui ettevõtte võimaldaja. Fortineti CISO vanemevangelist Alain Sanchez.
  • 10:45–11:05  Tehisintellekt võimaldas küberturvalisust. Fortineti turvastrateegia vanemdirektor Patrick Grillo
  • 11:05–11:25  Ettevõtte hägustamine. Fortineti peamine pilvelahenduste arhitekt Ricardo Ferreira.
  • 11:25–11:45  Turvalise juurdepääsu teenuse serv (SASE) /või ettekanne teemal/  Kummaliselt arenevad lahendused. Fortineti turvastrateegia vanemdirektor Patrick Grillo.
  • 11:45–12:00  Lõppsõna. Fortineti Rootsi ja Islandi müügidirektor Sandra Gaverudi.

Tutvu sündmuse ajakava ja esinejatega SIIN.

Registreeru Fortinet Security Day-le SIIN.

Fortinet on üks OIXIO põhitootjatest, kelle lahendustega teeme igapäevaselt tööd ning kelle turvalisusele võib kindel olla. Kui vajad turvalisi ja töökindlaid võrgu- ja turbelahendusi, võta meiega ühendust lahendused@oixio.ee.

K ü s i   l i s a i n f o t !