OIXIO e-poe tootevalikusse lisandusid Jaapani tootja IIYAMA monitorid.

  • Arvuti (laua)monitorid
  • Puutetundlikud monitorid
  • Suureformaadilised kuvarid seinale
  • Mänguritele suunatud monitorid

IIYAMA toodab kuvareid väga suures valikus - alates 10" puutetundlikest ekraanidest kuni 98" seinakuvariteni välja. Väikseid ekraane kasutatakse näiteks pakiautomaatides. Suuri kuni 98-tolliseid väga vastupidavaid kuvareid kasutatakse muuhulgas 24/7 digitaasete stendide jaoks. 

Lauamonitorid

Lauamonitoride valik on väga lai - alates 17- kuni 34-tolliste IPS-paneeli ja reguleeritava jalaga monitorideni välja. Valikus on nii sirged kui ka nõgusad ekraanid. Suurim, 34-tolline ekraan on UWQHD (Ultra Wide QHD) eraldusvõimega ja pakub 21:9 kuvasuhtega pilti. Lauamonitoridel on DVI, HDMI, Display Port ja väljund kõrvaklappide ning mikrofoni jaoks. Alates 28" on kuvaris PIP (picture in picture) funktsioon, mis lubab vaadata monitoril pilti kahest erinevast seadmest. Monitorides on silmasõbralik sinise valguse vähenduse funktsioon.
Eriti populaarsed Eestis on IIYAMA valget värvi korpusega monitorid ja seda just meditsiiniasutuste ja teiste disaininõudlike klientide hulgas.

Mänguritele

Mänguritele mõeldud kuvarid (24", 24.5", 27", 32", 34") tunneb ära Red Eagle kaubamärgi järgi. 144 ja 165 Hz VA paneel, 1 ms reageerimisaeg ning 3440x1440 resolutsioon tagab pildile superkvaliteedi. Tumeda pildiga mängusituatsioonide parema detailirohkuse tagab Black Tuner funktsioon. Mängimiseks on mõeldud ka Black Hawk (22", 24.5", 27") ja Silver Crow (27") tooteperekonnad, mis on Red Eagle-st pisut nõrgemate näitajatega. 

Suured seinamonitorid

Interaktiivsed puutetundlikud suured seinakuvarid on 4K UHD LCD-ekraanid (resolutsiooniga 3840x2160) koos sisseehitatud tarkvaraga, mis suudab salvestada ekraanile tehtud märkmed USB-seadmele, 32 GB sisemisele mälule või monitoriga ühendatud pilve. Valikus on 55", 65", 75", 86" ja 98" diagonaaliga ekraanid. Suured monitorid on metallkonstruktsiooni ja 4 mm klaasiga, et tagada pikk ja turvaline kasutusaeg. Kuvarid on varustatud iiWare 8.0 (Android) operatsioonisüsteemiga.

Vaata hetkevalikut meie e-poes >

Jaapani ettevõte IIYAMA on maailma juhtivaid monitoridetootjaid, mille 100% omanik MCJ on noteeritud Tokio börsil.