Unistamine on algus sellele, mida inimene soovib. Niisamuti tuleb uut väljakutset otsides unistada ja enda jaoks defineerida valdkond, keskkond, meeskond ning miks mitte ka konkreetne ettevõte, kes Sinu ootustele ja unistustele vastab. Me veedame umbes pool oma ärkveloleku ajast tööd tehes, sestap on see unistus justkui teisest kodust. 

Võin öelda, et olen väga õnnelik inimene, sest OIXIO tegi selle minu jaoks lihtsaks, sest kuvand brändina ning valdkonna suunanäitajana on väga tugev.  OIXIO on eelistatud partner oma tarnijate hulgas, mida toetab kõrgeimate partnerlustasemete olemasolu, OIXIO on tunnustatud partner oma olemasolevate klientide seas, mida toetab valdkonna kõrgeim kliendi rahuloluindeks, OIXIO on ihaldusväärne tööandja, mille säilitamise nimel käib töö 24/7, OIXIO teab, mida ta räägib – ettevõttes töötab suur hulk IT-valdkonna tippspetsialiste ja sertifitseeritud IT-insenere, kelle pidevasse arengusse panustatakse märkimisväärselt palju ressurssi nii ajalises kui ka rahalises mõttes. OIXIO töötab jätkusuutliku ärimudeliga, mis katab kogu IT-infra spektri, olles küps ettevõtte, kellel on tiivad kõrgele tõusmiseks, e. kõik vajalik väga agressiivseks kasvuks.

Minu teekond OIXIO meeskonda algas siis, kui Covid-19 Eesti ja kogu Euroopa lukku keeras. Kui arvestada pelgalt ajastust, siis selle teekonna alguspunkt ei tulnud mulle üllatusena, sest kandideerides olin teinud väga teadliku valiku. Soovisin ennast proovile panna valdkonnas ja kitsamalt ettevõttes, mis minu hinnangul on võimeline skaleeruma ka kriisiolukorras. Tõele au andes, siis peale IKT-sektori ei ole tänases maailmas seksikamat kosilast ning OIXIO vastab ka kõige nõudlikumale maitsele. OIXIO lähenemine ning avatus ettevõtte visiooni ja ambitsioonide osas ei jätnud ruumi teistele potentsiaalsetele tööandjatele antud valdkonnas. Lisaks sain värbamisprotsessi põhjalikkusest aru, et OIXIO-s ei tööta keegi juhuslikult. OIXIO on ainus Eesti kapitalil baseeruv IT-infra ettevõte, kellel on selge visioon ja seda toetav organisatsioon saavutamaks nr 1 turupositsioon oma fookusvaldkondades. 

Madis Sõnajalg, uhke oixiokas