Microsoft Windows 11 on kindlalt tulemas. | OIXIO

Kuigi 10. versioon pidi jääma viimaseks, on uus areng siiski reaalsus. Vundament on sama, lubatakse aga kasutaja tootlikkuse tõusu ja tõhusat koostöövõimekust Teamsi integratsiooniga. 
Ka ettevõtte IT-osakonnale lubatakse tuttavaid värskendus- ja haldustööriistu, et halduskoormus ei suureneks. Samuti on kõik hästi identiteedi kaitse, andmete krüpteerimise ja muu turvalisusega.
Loe lähemalt >

Uue Windowsi kasutamiseks on Microsoft seadnud tehnilised piirangud protsessorile, mälule, kõvakettale, graafikale jne, aga tegelikult saab uut Windowsi installeerida ka vanematele arvutitele. Tõsi, see tehakse väga keeruliseks - käsitsi install (.iso faili laadimine ja käivitamine), sest läbi Windows Update programmi seda teha ei saa. Samuti tekib ilmselt probleeme värskenduste ja draiveritega. Vaata siit >

Meiepoolne soovitus: Windows 10 ei kao kuhugi ja uuendusega kiirustada ei maksa. Microsoft laseb uuenduse välja lainetena, heaks tavaks on lasta sellistel suurtematel uuendustel mõni aeg settida, et vältida suuremate „bugide“ otsa sattumist. Kui arvuti on aga enne 2017. aastat toodetud, siis soovitan konsulteerida spetsialistiga, et suuremaid jamasid vältida.

Küsi konsultatsiooni:

Reimo Saal
Klientseadmete projektijuht
reimo.saal@oixio.ee
Telefon +372 5880 2995