OIXIO AS astus Eesti Infotehnoloogia Liitu | OIXIO

Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liiduga (ITL) liitus suurim Eesti kapitalil põhinev IT-taristu ettevõte OIXIO AS.

28. jaanuarist on OIXIO AS Eesti Infotehnoloogia Liidu täisliige. Otsust ITLiga liituda kommenteerib OIXIO tegevjuht Tauno Telvik: „ Soovime panustada Eesti ettevõtete ja avaliku sektori organisatsioonide efektiivsesse ja turvalisse toimimisse ning majanduse arengusse. ITL on väga tugev erialaliit ning võimaldab meil oma missiooni laiemalt ellu viia.“ Telvik lisab veel: „ Koos ITLiga saame panustada Eesti IKT taristu ja kompetentside arendusse ning küberturbe taseme tõstmisse.“ 

Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ametlik lühend ITL) on info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaga tegelevaid ettevõtteid ja organisatsioone ühendav erialaliit. ITL-i kuuluvate ettevõtete käive moodustab üle 70% Eesti IKT-sektori kogukäibest.

OIXIO AS on suurim Eesti kapitalil põhinev IT-taristu ettevõte, kelle lahenduste ja teenuste portfell katab kõiki ärikliendi IT-taristu vajadusi - alates töökohalahendustest, võrgust ja andmekeskustest IT-halduse, -juhtimise ja küberturbe täisteenuseni välja. OIXIO on kõrgeima kliendirahuloluga IT-ettevõte Eestis, mida peegeldab Recommy.com poolt mõõdetav NPS, ehk soovitusindeks. Üle Eesti tegutsevas ettevõttes töötab 60 inimest.

Lisainfo 
Tauno Telvik
OIXIO juhatuse liige
Tel: 515 2581
E-post: tauno.telvik@oixio.ee