OIXIO FOORUM 2021 | OIXIO

Seoses Foorumi korraldajate Võrguvara ja MAX 123 ühinemisega on "Võrgunduse ja Infoturbe Foorum 360" uus nimi "OIXIO Foorum".
Järgmine üritus toimub 7. oktoobril 2021 (pöidlad pihku, et saame jälle üksteist päriselt näha).

Oleme üritust seoses eriolukorraga juba 2 korda edasi lükanud, aga pikem planeerimisaeg lubab oodata veelgi põnevamaid esinejaid, asjalikke teemasid ning intrigeerivaid lahendusi.

Selleaastase foorumi juhtmõte on UUS NORMAALSUS. See võtab hästi kokku kujunenud olukorra nii üldisemalt elukorralduses kui ka kitsamalt IT-s. Uus normaalsus on kõikjal meie ümber - kaubanduses, kodus, äris ja riigijuhtimises ning kõik see nõuab värsket lähenemist IT-le ja rakendustele. 
Inimene, selleks, et teha häid otsuseid, vajab ennekõike turva- ja kuuluvustunnet. Ilma nendeta on raske panustada meeskonda või ühiskonda laiemalt. Usaldust ja kuuluvustunnet saab luua vahetus kontaktis - olulised on siin just kehakeel, silmside, hääletoon jne. Tühimiku, mille "uus normaalsus" inimeste vahele on loonud, peab tulevikus suures osas täitma tehnoloogia. Infotehnoloogia olulisus oli juba pandeemia vallandumise alguses ilmselge. 
Turvaline kaugtöö, toimiv võrguühendus ja kindlad tulemüürid, e-kaubanduse plahvatuslik tõus ja andmete uputus, kodukontori lahendused nii igapäevatööks kui suhtuseks - kõik need vajadused nõuavad lahendusi. UUS NORMAALSUS on kohal, võtame koos selle väljakutse vastu ja käime sellega ühte sammu!

Kohtumiseni OIXIO FOORUMIL 2021!

PS
Foorumiga kulmineerub meie (veebi)seminaride seeria, mis algab juba 29. jaanuaril veebiseminariga "IT-juhtimise teenus - kellele ja milleks?". Jälgi teavet ja ole kohal, sest selleaastane Foorum on tasuline ja priipääsme tagab vähemalt kahest seminarist osavõtt.

Registreeru kohe 7. oktoobril toimuvale foorumile: