OIXIO kaasab uusi juhte ning keskendub strateegilisele partnerlusele | OIXIO

OIXIO sündis 2020. aasta alguses. Tegelikult aga on OIXIO taga üle 50 aasta IT-valdkonna kogemust, sest ettevõte tekkis MAX 123 ja Võrguvara liitumisest. Tulemuseks suurim Eesti kapitalil IT-taristu lahenduste ja teenuste pakkuja. Septembri alguses võtsime ette organisatsioonimudeli muutuse, et meie enda organisatsioon peegeldaks meie klientide vajadusi, fookusteemad saaksid personaalse eestvedamise ning oleksime võimelised klientide ärile senisest veelgi paremini kaasa mõtlema. Novembri algusest liitusid meie meeskonnaga 2 tipptasemel juhti ning värbamine jätkub.

Et olla just selline partner oma klientidele ning panustada Eesti majanduse konkurentsivõimesse, lõi OIXIO eraldi IT-juhtimise ärisuuna, mida alates selle aasta novembrist juhib Rein Lindmäe
IT-juhtimise suunast ja Reinust  loe rohkem siit >

Meie keskmise ja suurema ärikliendi müügiosakonna juhtimise ning arendamise võtab novembrist üle pikaajalise müügi- ja müügijuhtimise kogemusega Madis Sõnajalg.
Madisest ja tema ees seisvatest väljakutsetest loe rohkem siit >

Esmaspäeva hommikul said värsked juhid oma tehnilist taiplikkust ja osavust tõendada tooli kokkupanekuga. Jätkame Cooperi testiga ;)

OIXIO - kliendi peegel

Elluviidavad muudatused võimaldavad OIXIO-l peegeldada kliendiorganisatsiooni, kus erinevate IT-teemade eest vastutavad erinevad osakonnad ja inimesed. Kliendil on toetuda alati oma valdkonna tippspetsialistile, kes suhtleb tema keeles. OIXIO kaasav sisekultuur, avatud suhtlus ja IT-juhtimise kompetents seob taustal ka üksiku teema üldise kontekstiga ning paneb ka väiksemad projektid kliendi äri kasuks tööle.