IT-teenuseid ja lahendusi pakkuv OIXIO AS pälvis, teise ettevõttena Eestis, Dell Titanium taseme partnerlusastme. See on rahvusvahelise korporatsiooni Dell Tehnologies kõrgeim partnerluse tase, mis omistatakse ettevõtetele, kes toetavad Delli arengut ja on kursis nende tehnoloogiate ja toodetega. Ainsana Eestis on OIXIO sertifitseeritud Titanium tasemel kõikides Delli portfelli kompetensivaldkondades, sh Hyperconverged Infrastructure juurutusteenustes. 
 
Erinevate tasemete kaudu garanteerib Dell Technologies, et partnerettevõttes töötavad parimad tehnoloogiaeksperdid, kes aitavad lahendada erinevaid probleeme ja väljakutseid. OIXIO pakub kogu Dell Technologies tootevalikut alates ärikliendi lõppkasutajaseadmetest kuni andmekeskusteni s.h. võrgud, serveriruumi taristu, andmekaitse ning erilahendused. Vajadusel pakume sinna juurde ka haldusteenust. OIXIO meeskond on läbinud kõik nõutud koolitused ja omab täielikku kompetentsi kogu mainitud portfelli kohta.

OIXIO tegevjuht Tauno Telviku sõnul on tegemist suure au ja saavutusega: "Delli kõrgeim partnerlustase peegeldab seda, et OIXIO on võimeline oma klientidele pakkuma kõige paremat teadmust, disaini, juurutust ja järeltuge kõiges, mis puudutab Delli tehnoloogiaid. See, et oleme saavutanud Titanium taseme partnerluse ja sertifitseerinud end kõigis Delli tehnoloogiavaldkondades on meie meeskonna väga suure töö tulemus ja väärib ülimat tunnustust”

Dell Technologies Inc on maailma juhtiv infotehnoloogia ettevõte, mis on turuosa järgi nr 1 positsioonil serverite, andmesalvestuse, varunduse, virtualiseerimise ja klientseadmete tootevalikus. Gruppi kuuluvad ka RSA, Pivotal, Secureworks ja VMware. Liige ja eestvedaja mitmete innovaatiliste tehnoloogiate arendusorganisatsioonides - SSD ja NVMe kasutuselevõtt, 25/100GbE, IoT ning 5G arendamisel.

OIXIO AS on suurim Eesti kapitalil põhinev IT-taristu ettevõte, kelle lahenduste ja teenuste portfell katab kõiki ärikliendi IT-taristu vajadusi - alates töökohalahendustest, võrgust ja andmekeskustest IT-halduse, -juhtimise ja küberturbe täisteenuseni välja. OIXIO on kõrgeima kliendirahuloluga IT-ettevõte Eestis, mida peegeldab Recommy.com poolt mõõdetav NPS, ehk soovitusindeks. Üle Eesti tegutsevas ettevõttes töötab 60 inimest. 

Loe maailma juhtiva infotehnoloogiaettevõtte Dell Technologies Inc kohta veel >