Jõulud on alati olnud mõtiskluse ja enesesse süüvimise aeg — aeg vaadata oma tegemisi kõrvalseisja pilguga ning mõelda pigem elu püsiväärtuste kui igapäevase rabelemise peale. 

Kuid jõulud peaksid olema ka rõõmuaeg, kõigile. Just nüüd on oluline märgata neid, kelle aastalõpuaega saame paremaks ja helgemaks muuta. 

Paljudes peredes napib vahendeid, et koduõppel olevate laste digivajadused oleksid rahuldatud. Otsustasime neile appi minna. Koos oma hea koostööpartneri Columbus Eestiga otsustasime sel aastal ühendada jõud MTÜ Tallinna Liikumispuudega Inimeste Ühinguga, et toetada tehnoloogiavahenditega vähekindlustatud peresid, kus kasvavad erivajadusega lapsed. 

Traditsiooniliste jõulukinkide asemel meie klientidele ja töötajatele, teeme kingid puuetega lastele - 135 last 57 perest. Lasteni jõuavad süle- ja tahvelarvutid, kõrvaklapid, mobiiltelefonid, klaviatuurid, hiired jne. Igaühele just see, mida tema soovib ja vajab.

Kui ka Sinul on soov täita mõne lapse unistus ja panustada jõulukinkide kogumisse, siis seda saab teha läbi annetuse MTÜ Tallinna Liikumispuudega Inimeste Ühingule.
Konto: EE931010022011848009. Selgitus: „Jõulukingitused puuetega lastele“.

Raul Pero
OIXIO turundusjuht