Uus 15-tolline äriklassi sülearvuti Dell Latitude 7520 | OIXIO

Delli äriklassi 7000 seerias puudus siiani 15-tolline sülearvuti. Nüüd on see viga parandatud!
Latitude 7520 sülearvutid on Eestis saadaval alates märtsi algusest.

Šikk välimus ja kasutusmugavus.
Selle õhukese ja töökindla äriklassi 15,6-tollise sülearvuti sisseehitatud tehisintellekt jälgib sinu käitumismustreid ja säästab akut ning otsib ruumist parima WiFi signaali. 4K ekraan annab suurepärased värvid ja intelligentne audiosüsteem tagab kvaliteetse veebikoosoleku heli otse kõlaritest. Kasutusmugavust lisab näotuvastusel põhinev automaatne ekraanilukustus. 
OIXIO lisab äriklassi sülearvutitele omalt poolt juurde veel tasuta aastase KASKO ja IT-tugiteenuse riist- ja tarvaraprobleemide lahendamiseks.
Neist ja muudest uue mudeli sisseehitatud funktsioonidest ja tehnoloogiatest räägime järgnevalt täpsemalt.

Tere tulemast uude nutiajastusse!

ExpressConnect
Uus ExpressConnect ühendub automaatselt tugevaima signaaliga WiFi pääsupunktiga kontoris ja suunab ribalaiuse kriitilistele rakendustele ükskõik, kus sa ka parajasti töötad.

ExpressResponse
Intel Adaptix tehnoloogia abil saad seada oma olulisemad rakendused tähtsusjärjekorda, et need avaneksid kiiremini ja töötaksid paremini.

ExpressSign-in
Intel Context Sensing tehnoloogial põhinev personaalarvuti lähedusandur võimaldab sul kiiresti tööga pihta hakata – see tuvastab sinu kohaloleku ja äratab kohe süsteemi ning logib sind infrapunakaamera ja autentimissüsteemi Windows Hello abil sisse, ilma et sa peaksid sõrmegi liigutama. Kui arvuti juurest lahkud, siis süsteem lukustub, tagades sinu töö turvalisuse.

ExpressCharge
Dell Optimizer pikendab aku tööaega ja suurendab selle jõudlust tänu sinu toimimismustritele kohandumisele. ExpressCharge Boost tagab aku laadimise tasemele 35% umbes 20 minutiga või 80%-ni ühe tunni jooksul.

Intelligent Audio
Suhtle veebikoosolekutel, nagu oleksite kõik samas ruumis. Intelligent Audio parandab heli kvaliteeti ja vähendab taustmüra, nii et sa kuuled ning sind kuuldakse paremini.

Maksimaalne tööefektiivsus rohkemates kohtades

Asu hoobilt tööle: lülita arvuti sisse kaane avamisega ja püsi sünkroonis tänu Modern Standby ooteoleku võimekusele. Logi hetkega sisse ExpressSign lähedusanduri või sõrmejäljelugeja abil.

Loo usaldusväärne ühendus: Intel Wi-Fi 6 (Gig+) pakub personaalarvutitele ja traadita võrkudele ligikaudu 3 korda suuremat kiirust ning järgmise põlvkonna turvalisust. Kui oled liikvel ja WiFi puudub, taga internet kiire 4G LTE mobiilse ühenduse abil. Reisi muretult, kasutades eSIM-tehnoloogiat, mis loob ühenduse paljude globaalsete sidefirmadega ilma, et sa peaksid SIM-kaarte vahetama.

Tööta julgelt, kus iganes: sülearvutite valmistamisel on kasutatud Corning Gorilla klaasi, mille puhul on tegemist esmaklassilise uuendusliku klaasiga, mis tagab parema loetavuse ja suurema vastupidavuse.

Suurem jõudlus: Intel Evo vPro platvorm pakub ettevõtetele IT jaoks vajalikke sisseehitatud turvafunktsioone, paremat hallatavust ja suuremat stabiilsust koos järjepideva reaktsioonivõime, tegelikkuses pika aku tööea ning süsteemi hetkeäratuse võimalusega, mis loob töötajatele erakordse kasutajakogemuse.

Lahedalt jahe: Sülearvuti suudab nüüd tagada BIOSi jahutusvõime, mis võimaldab hoida kokku mälumahtu ja võimaldab seadmel keskenduda muule kriitilise tähtsusega tarkvarale. Vaiksem jahutus on tagatud süsinikust labadega ventilaatoriga, nii et saad rahus oma tööle keskenduda. Kaks kanalit on soojuse eemaldamiseks parem kui üks.

Stiilselt uuenduslik

Suurenda töö efektiivsust: saadaolev 4K või FHD 400-nitine kuvar on varustatud funktsiooniga ComfortView Plus – integreeritud alati sisselülitatud sinise valguse vähendamise funktsioon, mis tagab suurepärased värvid ja ei kahjusta silmi. Sertifitseeritud TÜV Rheinlandi poolt.

Kvaliteedi tunnetus: Modern Pro klahvistiku disain ja uus vaikselt klikitav suurema pinnaga puuteplaat suurendavad täpsust ja mugavust.

Moodne disain sinu moodi: valik süsinikkiu ja alumiiniumi vahel aitab sul leida sulle sobiva esmaklassilise moodsa äristiili.

Pühendumus kestlikkusele: Dell võttis personaalarvutites esimesena kasutusele taasväärtustatud süsinikkiu ning tänu innovaatilisele protsessile on see 7000-seerias veelgi laiemat kasutust leidnud. Tulemus - taaskasutatavast süsinikkiust valmistatud kergem personaalarvuti. Kõigil värvitavatel osadel kasutame nüüd ainult väheste lenduvate orgaaniliste ainetega vesialusel värve, et muuta töökeskkond tervislikumaks. Kantud registrisse EPEAT Gold.

Pordid ja pesad

1. uSD 4.0 mälukaardiluger | 2. uSIM-kaardi pesa (valikuline) (ainult WWAN) | 3. Thunderbolt 4 Power Delivery ja DisplayPortiga (USB Type-C) | 4. USB 3.2 Gen 1 PowerShare'iga | 5. HDMI 2.0 | 6. Wedge-shaped lukupesa | 7. Thunderbolt 4 Power Delivery ja DisplayPortiga (USB Type-C) | 8. USB 3.2 Gen 1 | 9. Universaalne helipesa | 10. Smart Card lugeja (valikuline)

Mõõdud ja kaal

1. Kõrgus: 17,5 mm | 2. Laius: 357,7 mm | 3. Sügavus: 229,75 mm | Kaal alates: 1,53 kg

Soovitame lisaks

Dell Latitude 5X20, 7X20 ja 9X20 võrdluse leiad siit >