Teine seminar meie (veebi)seminaride seeriast, mis kulmineerub oktoobris toimuva OIXIO Foorumiga (pöidlad pihku, et saame jälle üksteist päriselt näha).

Veebiseminar
18. veebruaril
kell 10.00-11.00

Kergelt nopitavad viljad küberturbe tagamiseks

e. kuidas tuvastada 20% meetmetest, mis tagavad 80% küberturbe vajadustest

Nõrk küberturvalisus on äririsk nr 1. Ettevõtte kalleim vara on nende andmed ja investeeringud küberturbele kasvavad. Ometi ei vasta tegelikkus uskumusele, et turbega on hästi. Numbrid on sellised: 75% ettevõtteist peab oma küberturvalisuse taset heaks või väga heaks; tegelikult on heal tasemel küberturva tagatud vaid 5% ettevõtteist.

Kuidas olla küpsustasemelt parem kui 95% Eesti ettevõtteid? 
Pareto printsiibi kohaselt 80% tulemustest tuleneb 20% sisenditest. Ainult küberturbe auditiga saab prioritiseeerida 20% meetmetest, mis tagavad 80% küberturbe vajadustest ja saada ülevaade hetkeolukorrast (küpsustasemest), mis põhineb faktidel, mitte hüpoteesidel. 


Esinejad:

  • Küberturbe võtmeküsimustest, küpsustasemest ja auditist räägib Andres Vallistu, kes on olnud pikka aega meie tehnikadirektor ja IT-juhtimise teenuse võtmepersoon.
  • Täna on Andres OIXIO-s küberturbe ärisuuna juht, kelle kompetents suudab tõsta iga meie kliendi konkurentsivõimet.

  • Üritust modereerib OIXIO tegevjuht Tauno Telvik, kelle eelnevad kogemused võrgu- ja turbeküsimustes aitavad tajuda äri ning IT omavahelisi seoseid ja võimalikke ohte.

Veebiseminar on mõeldud kõigile IT-juhtidele ja IT eest vastutavatele inimestele (juhtkonna liikmed, tegevjuhid, finantsjuhid jne, - kõigile kel lasub vastutus IT turvalisuse eest).

See veebiseminar on OIXIO igakuise seminaride sarjas järjekorras teine, mille lõppüritus on juba traditsiooniline Foorum360. Sellest sügisest saab üritus nimeks OIXIO Foorum, mis on tasuline, aga priipääsme foorumile tagab see, kui osaled sel aastal vähemalt kahel seminaril.

Seminar on järelvaadatav siit >

Kuulmiseni
Sinu OIXIO