Ettevõtete digitaliseerimine ja (äri)arenguvajadused seavad võrgule uusi nõudmisi. Kokkuhoidmaks nii inim- kui ka arvutiressursse on aeg minna ka võrgu halduses ja monitooringus pilvepõhiseks, et tagada turvalisus, paindlikkus ja uusimate tehnoloogiate kasutuselevõtt. AI ja masinõpe on juba täna asendamatud abimehed võrgu automaatseks halduseks ja seadistamiseks tagades kasutajatele mugavuse ning turvalisuse. Võrguhalduritele on aga oluline läbipaistvus, automatiseeritud tegevused ja aruandlus.

Järjekordne seminar meie (veebi)seminaride seeriast keskendub ExtremeCloud IQ pilvepõhisele teenuste platvormile, mis vastab just neile digitaliseerimisega seotud väljakutsetele. Seminari ettekanne on ingliskeelne.

Veebiseminar
4. märtsil
kell 10.00-11.00

Extreme Networks: Cloud Managed Technologies Have Never Been More Critical

ExtremeCloud IQ on pilvepõhine teenuste platvorm (Software-as-a-Service - SaaS) kõikide Extreme Networks võrguseadmete halduseks, monitooringuks ja analüüsiks.
ExtremeCoud IQ tehnoloogiad, mugav kasutajaliides, sisseehitatud tehisintellekt ja masinõpe tagavad läbi paindlikkuse ning turvalisuse tõhusa kasutajakogemuse. 

Registreeru kohe >

Vaata ExtremeCloud IQ lühitutvustust > 
Vaata keskkonna kasutajaliidese lühitutvustust >

 


Esinejad:

  • Juha Lindstrom - System Engineer at Extreme Networks
    18-aastase kogemusega võrguspetsialist - piisavalt tehniline, et vastata IT-spetsialisti küsimustele ja samas ka suure kogemusega, et aru saada IT ja äri omavahelistest seostest.

  • Üritust modereerib Nils Apsolon, OIXIO võrgulahenduste konsultant

Veebiseminar on mõeldud kõigile IT-juhtidele ja võrguadministraatoritele, kuid kasulik ka arendus- ja ärijuhtidele, keda kõnetab sõna "digitaliseerimine". 

See veebiseminar on OIXIO igakuise seminaride sarjas järjekorras teine, mille lõppüritus on juba traditsiooniline Foorum360. Sellest sügisest saab üritus nimeks OIXIO Foorum, mis on tasuline, aga priipääsme foorumile tagab see, kui osaled sel aastal vähemalt kahel seminaril.

Registreeru veebiseminarile >

Kuulmiseni
Sinu OIXIO