Veebiseminar | Darktrace iseõppiv tehisintellekt - ebaõiglane eelis raskeimate küberintsidentide kaitseks. Tehnilised demod. | OIXIO

Vestlesime eelmisel veebiseminaril päris keeruliste teadaolevate ja uute küberohtude teemadel. Uurisime ka osalejatelt milliseid ohte nad kõige suuremateks riskideks peavad. 

  • 77% jaoks oli kasutajakonto ülevõtmine ja sisemised ohuallikad kõige mõjukam.
  • 32% pidas pahavara ja lunavara suure riskiga sektoriks.
  • 13% pidas oluliseks rünnakuid pilveteenuste, SaaS ja IoT vastu.

Globaalne statistika toetab seda. 2020 näitas 700% kasvu õngitsuskirjades, mille kaudu saada kasutajate andmeid kontode ülevõtmiseks ja müriaadi erinevate uste avamiseks. Me teame ka, et kümnest üheksa intsidenti saavad alguse e-mailist, mis on enimlevinud suhtluskanal.
Infotehnoloogia sektori juhtfiguuridelt on kuulda olnud ka arvamusi, et tänane tervishoiu pandeemia on sissejuhatuseks järgmisele küberturbe pandeemiale. This is just the beginning...

Nüüd läheme tehnilise hands-in demo-ga sügavuti
6. mail
kell 11.00-12.00

Darktrace iseõppiv tehisintellekt - 
ebaõiglane eelis raskeimate küberintsidentide kaitseks.

Tehnilised demod.

Näitame sysadmin-i vaatest:

  • Darktrace Enterprise Immune System ehk EIS igapäevast kasutamist ja küberintsidentide jälitamist konsoolis kõigi saadaolevate vahenditega.
  • Darktrace Antigena E-mail kui viimast kaitseliini. Miks on vaja veel ühte e-maili kaitselahendust ja kuidas üks suudab asendada mitut vana? Lahenduse tehniline arhitektuur, huvitavamad kaasused ja igapäevane kasutamine.
    Antigena E-mail sai UK IT Industri Awards poolt tunnustuse „Security Innovation of the Year 2020"
  • Kuidas automaatselt koostatavate raportite abil aega kokku hoida ja kuidas viia küberturbe aruandlus juhtkonnani neile mõistetavas keeles.

Veebiseminar on järelvaadatav siit >


Esinejad:

  • Roxana Dascalu - Darktrace, Strategic Accounts & Senior Sales Team Leader, CEE

  • Üritust modereerib Viljar Vaht - OIXIO lahenduste konsultant

Kui sul ei õnnestunud osaleda eelmisel sissejuhataval seminaril, saad seda järelvaadata siin >

Küberintsidendud sinu organisatsioonis ei ole tõenäosuse, vaid aja küsimus. Kui sulle endiselt ei meeldi bensiinijaamas tikutõmbamise ruletti mängida, oled teretulnud silmaringi laiendama efektiivsete kaitselahenduste osas. Kohtumiseni 6. mail 2021, kell 11.00!


Veebiseminar on mõeldud küberturbespetsidele ja IT-juhtidele - kõigile, keda huvitavad uued suunad küberturbemaailmas. 

See veebiseminar on OIXIO igakuise seminaride sarjas järjekorras viies, mille lõppüritus on juba traditsiooniline Foorum360. Sellest sügisest saab üritus nimeks OIXIO Foorum, mis on tasuline, aga priipääsme foorumile tagab see, kui osaled sel aastal vähemalt kahel seminaril.

Vaata seminari salvestust siit >

Kohtumiseni
Sinu OIXIO


Darktrace - World leaders in Autonomous Cyber AI
The Darktrace Immune System is the world’s leading autonomous cyber defense platform. Its award-winning Cyber AI protects your workforce and data from sophisticated attackers, by detecting, investigating and responding to cyber-threats in real time — wherever they strike.