Iga organisatsioon on täna IT-organisatsioon ehk infotehnoloogial töötav ja sellest sõltuv. Sellega kaasneb võimalus luua läbi tehnoloogilise digipöörde midagi tõeliselt innovaatilist või oht kaotada kõik, kui selle kaitseks vajalikke kaitsemeetmeid ei rakenda. Elu on nagu pokker – kaardid tuleb õigesti välja mängida.

Oleme rääkinud varem digipööret toetavatest tehnoloogiatest ja mitmetel küberturbe teemadel (soovitame kindlasti järelvaadata "Kergelt nopitavad viljad küberturbe tagamiseks"), seekord keskendume iseõppivale tehisintellektile põhinevale Darktrace võrguseire ja anomaaliate tuvastuse platvormile – paras suutäis (proovi seda kiiresti 3 korda järjest öelda). Ent õnneks on platvorm ise tegelikkuses oluliselt lihtsam ja käepärasem kui selle eestikeelne nimetus. 

Andmekeskus, võrk, pilv ja lõppkasutaja seadmed on kõik ühte põimunud. Sinu digitaristut jälgitakse ja rünnatakse igapäevaselt võimekate robotitega ning tuleb eeldada, et keegi istub juba võrgus sees. Selle mõju avaldumine on vaid aja küsimus. Sellise tõenäosuse ignoreerimine on nagu bensiinijaamas tikutõmbamise rulett aga õnneks meil on vajalikud abivahendid olemas. 

Veebiseminar
8. aprillil
kell 11.00-12.00

Darktrace ja OIXIO online arutelu kõige raskemate küberintsidentide lahendamisest

Millest räägime?

  • Millised on viimase aasta suurt tähelepanu vajavad küberohtude trendid ja enamlevinud intsidendid?
  • Millise avastuseni jõudsid Cambridge’i tippmatemaatikud ja Suurbritannia eriteenistuse MI-5 küberspetsialistid?
  • Milline on tõenäosus kaitstuks jääda kodukontorite ja kaugtöö ajastul kui keegi käivitab cryptolockeri?
  • Kas on võimalik kaitsa organisatsiooni võrku, e-maile, pilveteenuseid, lõppkasutajaseadmeid ning SCADA tööstusseadmeid seda kõike üheaegselt? Ka nädalavahetusel või näiteks jõulude ajal?
  • Mis on nugilise tegelik nimi?

Veebiseminari saab järelvaadata siit >


Esinejad:

  • Roxana Dascalu - Darktrace, Strategic Accounts & Senior Sales Team Leader, CEE

  • Andres Vallistu - OIXIO küberturbejuht

  • Üritust modereerib Viljar Vaht - OIXIO lahenduste konsultant

Veebiseminar on mõeldud küberturbespetsidele ja IT-juhtidele - kõigile, keda huvitavad uued suunad küberturbemaailmas. 

See veebiseminar on OIXIO igakuise seminaride sarjas järjekorras viies, mille lõppüritus on juba traditsiooniline Foorum360. Sellest sügisest saab üritus nimeks OIXIO Foorum, mis on tasuline, aga priipääsme foorumile tagab see, kui osaled sel aastal vähemalt kahel seminaril.

Veebiseminari saab järelvaadata siit >

Kohtumiseni
Sinu OIXIO

Darktrace - World leaders in Autonomous Cyber AI
The Darktrace Immune System is the world’s leading autonomous cyber defense platform. Its award-winning Cyber AI protects your workforce and data from sophisticated attackers, by detecting, investigating and responding to cyber-threats in real time — wherever they strike.