Veebiseminar | Turvaseireteenus SOCaaS - turvameeskond ja infoturbejuht sinu ettevõttes IT-tehniku palgaraha eest | OIXIO

Küberohtude maailm areneb pöörase kiirusega ja tänapäeva suurim äririsk peitub küberturvalisuse tasemes. Enam lihtsalt ei piisa tulemüürist ja viirusetõrjest.
Isegi kui ettevõte tegeleb küberturbega igapäevaselt ja taristu välis- ja siseperimeetrit kaitsevad tõsised turvalahendused, ei pruugi see olla enam piisav. Mõni ülikaval uinuvas/jälgivas olekus pahalane istub suure tõenäosusega juba ammu su taristus (statistika kohaselt kulub küberintsidendi avastamiseks ettevõttes keskmiselt 7 kuud).

Minutis toimub umbes 3000 automaatset katset asutuse süsteemidesse sissepääsuks. Kas sa tead, kui palju käiakse sinu digiuste taga linki kolistamas?

Turbeolukorra jälgimiseks, rünnete ennetamiseks ja sekkumiseks on vaja tervet meeskonda. See meeskond koos infoturbejuhiga on saadaval - SOCaaS ehk turvaseire teenusena. Ja seda kõike suuremas ettevõttes umbes IT-tehniku palgaraha eest, väiksema IT-taristuga ettevõttes juba alates 260€ kuus.

Veebiseminar
17. juunil
kell 10.00-11.00

SOCaaS - (küber)turvameeskond ja infoturbejuht sinu ettevõttes tehniku palga eest

Veebiseminar on järelvaadatav siit >


OIXIO küberturbejuht Andres Vallistu räägib:

  • Kuidas turvaseire teenusena e. SOCaaS ennetab ohte ja maandab äririske?
  • Kellele seda vaja on ja millist väärtust teenus loob?
  • Mida see tähendab, et teenuses sisaldub infoturbejuht (CISO)?
  • Milline on CISO ja tema meeskonna kompetents ning võimekus?

    
Eelmisel küberturbeauditi seminaril rääkisime "ohtudest" ja nende avastamisest, seekord räägime igapäevasest seirest ja "rohtudest".
Vaata eelmist veebiseminari • Kergelt nopitavad viljad küberturbe tagamiseks >

Räägime muuhulgas päris loo sellest, kuidas Mari hooletu käitumine võimaldas küberpätil ettevõttesse tungida (mis tõi kaasa kurvad tagajärjed) ja sellest, kuidas turvaseireteenus oleks aidanud intsidendi ära hoida.


Veebiseminar on mõeldud kõigile IT-juhtidele ja IT eest vastutavatele inimestele (juhtkonna liikmed, tegevjuhid, finantsjuhid jne, - kõigile kel lasub vastutus IT turvalisuse eest).

See veebiseminar on OIXIO igakuise seminaride sarjas järjekorras kümnes, mille lõppüritus on juba traditsiooniline Foorum360. Sellest sügisest saab üritus nimeks OIXIO Foorum, mis on tasuline, aga priipääsme foorumile tagab see, kui osaled sel aastal vähemalt kahel seminaril.

Vaata seminari salvestust siit >

Kohtumiseni
Sinu OIXIO