| OIXIO

Meie lugu

OIXIO on meie salakood, millega koondame parimad tehnoloogiad, oskused ja kogemused sinu eesmärkide saavutamise vahendiks. Tahame olla nähtamatu komponent sinu eduloos.

Meie missioon
Probleemideta ja turvaline IT on salajane konkurentsieelis.

OIXIO on arenenud koos Eesti IT-ala teerajajatega alates 1991. aastast. Meie tänane meeskond ja võimekus sündisid 2019 aastal kahe Eesti ettevõtte – Võrguvara ja MAX123 meeskondade ühinemisel – selge visiooniga muuta kvaliteedipilti Eesti IT-äriteenuste turul.
Siira suhtluse, sinu vajaduste täpse mõistmise ja originaalse süsteemsusega oleme juba saavutanud valdkonna kõrgeima kliendirahulolu, kuid me ei lakka arenemast. Mõistes motiveeritud ja kompetentse meeskonna olulisust tahame olla valdkonna hinnatuim tööandja. Nii saamegi olla uhked tippspetsialistide üle, kellega sul kliendina on alati otsekontakt.

OIXIO juhtimissüsteem on üles ehitatud vastavalt standardile ISO 9001. Meie juhtpõhimõtteid vaata siit >

Meie suurimad usaldajad

Sinu ettevõtte edu sõltub süsteemsest IT-st

Oleme töötanud välja parimatele praktikatele ja rahvusvahelistele standarditele toetuvad protsessid, et tagada Sinu ettevõttele läbimõeldud, tulevikukindel, alati toimiv ja turvaline IT-taristu.

  1. Kaardistame ja loome arusaama tegelikest vajadustest
  2. Pakume vajadustele vastava lahenduse
  3. Viime õigeaegselt ellu ja võtame vastutuse
  4. Haldame ja arendame, arvestades tuleviku perspektiive

Sinu hinnang teeb meid tugevaks

Mõistame, et hea maine ja sinu isiklik soovitus on meile vajalikud.
Näeme oma missioonina ületada sinu ootusi ja saada sellega uued võimalused jagada OIXIO oskusi, toetada rohkemate Eesti äride käekäiku.

Oleme olnud aastaid keskendunud oma klientide rahulolule ning teinud selles vallas väga head tööd, sest meie kordusostude arv ja soovitusindeks on väga kõrged. Oleme kõrgeima kliendirahuloluga IT-ettevõte Eestis.

OIXIO soovitusindeks:

 

Rohkem kommentaare
recommy.com

Täielik turvalisus

Küberturvalisus ei ole meie jaoks lihtsalt jututeema. See läbib kõike, millega tegeleme – sinu turvalisuse tagamine on meile iseenesest mõistetav.

Teeme kõike küberturbe fookusega.

Oleme alati olemas

OIXIO-l on sinu jaoks püsikliendina alati pühendunud ressurss ja selle jätkumiseks eesmärk olla valdkonna parim tööandja

Broneeri aeg

Broneeri videochat'i aeg või võta meiega ühendust telefonil +372 699 0678. Kirjutada saad meile aadressil oixio@oixio.ee või veebivormi kaudu.

Berta Kullerkupp

Kliendihaldur