MAX 123 Akadeemia veebiseminar - Bitdefender - kindel küberturvalahenduste testivõitja

Veebiseminar toimub 27. septembril kell 15.00-16.30

Millest räägime?

  • Bitdefenderi GravityZone platvormi ülevaade
  • 5 moodust kuidas Bitdefender kaitseb nutiseadmest serverini
  • Microsoft Exchange ja serverruumi kaitse võimalused
  • Tehisintelligentsi ja teiste arenenud tehnoloogiate kasutamine
  • Lõpetuseks näitame mismoodi näeb välja keskhalduskonsoolist igapäevased tegevused, et kogu IT taristu oleks turvaline ning kuiv.

 

Bitdefender on rahvusvaheline küberturvalahendusi pakkuv ettevõte, mis asutati 2011. Üle 1300 töötaja hoolitsevad igapäevaselt kirglikult selle eest, et nüüdisaja keerukamaks muutuvad ohud saaksid neutraliseeritud - ilmselt seepärast on ka 1/3 kollektiivist RnD tootearenduses ning lausa 25% iga-aastasest  eelarvest paigutatakse nn Moonshot projektidesse e. väga lühikese ajaga suuri muutuseid loovad projektid. 

Bitdefender on alates 2014 a. järjest kindlakäeliselt võitnud kõik pahavara testide tulemused, nende lahenduste poolt on kaitstud maailmas üle 500 miljoni seadme. Bitdefenderi küberturvalisuse uurimismeeskond teeb samuti koostööd NATO, Europoli ja Interpoliga ning nende tehnoloogilist platvormi kasutavad mitmed konkurendidki, näiteks CheckPoint, FireEye, F-Secure, SolarWinds.

Esinejad

Viljar Vaht

Müügidirektor ja suurkliendihaldur. Üle 10-aasta kogemust serveriruumi taristu valdkonnas. Valdab nõuandlikku müüki ja vajaduspõhist konsultatsiooni, nõustab paljuid suurettevõtteid ning avaliku sektori kliente.

Tanel Jevstignejev

Bitdefender Technical Support Engineer. Omab pikaajalist IT süsteemide administreerimise kogemust nii era- kui avalikus sektoris ning rahvusvahelisel tasandil. Igapäevaselt nõustab kliente Balti regioonis ning Soomes, põhifookus on infoturbe lahendustel ja IT administreerimise tööriistadel.