Kontakt

OIXIO võimekus on loodud kahe valdkonna parima tiimi ühendatud inimestest, oskustest ja kultuuridest. Ettevõtteid Max 123 ja Võrguvara ühendas nägemus muuta Eesti IT teeninduse taset.

Administratsioon

Telefon: 699 0678  |  E-post: oixio@oixio.ee

Tauno Telvik
Tegevjuht / juhatuse liige

Telefon: 5152581
E-post: tauno.telvik@oixio.ee

Ermo Kiisk
Finantsjuht / juhatuse liige

Telefon: 5011424
E-post: ermo.kiisk@oixio.ee

Andres Vallistu
Tehnikadirektor / Turva- ja
taristutiimi juht

Mobiil: 56285551
E-post: andres.vallistu@oixio.ee

Ivo Suursoo
Nõukogu esimees

E-post: ivo.suursoo@oixio.ee

Jüri Reitsakas
Tehnoloogiajuht / nõukogu liige

E-post: juri.reitsakas@oixio.ee

Aldur Talkop
Nõukogu liige

E-post: aldur.talkop@oixio.ee

Kristi Kask
Pearaamatupidaja

E-post: kristi.kask@oixio.ee

Katrin Sillamets
E-kaubanduse ja müügisalongi juht

Telefon: 5114330
E-post: katrin.sillamets@oixio.ee

 

Katrin Paju
Äriarenduse spetsialist

Telefon: 5260997
E-post: katrin.paju@oixio.ee

Dmitri Mahlenkov
Logistik

Telefon: 53489046
E-post: dmitri.mahlenkov@oixio.ee

Koristusteenus
Koristusteenust pakub
City Haldus OÜ

Telefon: 6755228

Oleme alati olemas

OIXIO-l on sinu jaoks püsikliendina alati pühendunud resurss ja selle jätkumiseks eesmärk olla valdkonna parim tööandja

Broneeri aeg

Broneeri videochat'i aeg või võta meiega ühendust telefonil +372 699 0678. Kirjutada saad meile aadressil oixio@oixio.ee või veebivormi kaudu.

Birgit Arro

Kliendihaldur