Administratsioon | OIXIO

Kontakt

OIXIO võimekus on loodud kahe valdkonna parima tiimi ühendatud inimestest, oskustest ja kultuuridest. Ettevõtteid Max 123 ja Võrguvara ühendas nägemus muuta Eesti IT teeninduse taset.

Administratsioon

Telefon: 699 0678  |  E-post: oixio@oixio.ee

Tauno Telvik
Tegevjuht / juhatuse liige

Telefon: 515 2581
E-post: tauno.telvik@oixio.ee

Ermo Kiisk
Finantsjuht / juhatuse liige

Telefon: 501 1424
E-post: ermo.kiisk@oixio.ee

Ivo Suursoo
Nõukogu esimees

E-post: ivo.suursoo@oixio.ee

Jüri Reitsakas
Tehnoloogiajuht / nõukogu liige

E-post: juri.reitsakas@oixio.ee

Katrin Sillamets
Personalijuht

Telefon: 511 4330
E-post: katrin.sillamets@oixio.ee

Aldur Talkop
Nõukogu liige

E-post: aldur.talkop@oixio.ee

Kristi Kask
Pearaamatupidaja

E-post: kristi.kask@oixio.ee

Katrin Paju
Äriarenduse spetsialist

Telefon: 526 0997
E-post: katrin.paju@oixio.ee

Kersti Kriisa
Turundus- ja kommunikatsioonijuht

Mobiil: 553 4949
E-post: kersti.kriisa@oixio.ee

Raul Pero
Turunduse projektijuht

Mobiil: 508 8534
E-post: raul.pero@oixio.ee
 

Oleme alati olemas

OIXIO-l on sinu jaoks püsikliendina alati pühendunud ressurss ja selle jätkumiseks eesmärk olla valdkonna parim tööandja

Broneeri aeg

Broneeri videochat'i aeg või võta meiega ühendust telefonil +372 699 0678. Kirjutada saad meile aadressil oixio@oixio.ee või veebivormi kaudu.

Berta Kullerkupp

Kliendihaldur