Kontakt

OIXIO võimekus on loodud kahe valdkonna parima tiimi ühendatud inimestest, oskustest ja kultuuridest. Ettevõtteid Max 123 ja Võrguvara ühendas nägemus muuta Eesti IT teeninduse taset.

Haldustiim

Telefon: 6990690  |  E-post: tugi@oixio.ee

Rudolf Purge
Haldustiimi juht

Mobiil: 55588956
E-post: rudolf.purge@oixio.ee

Rein Marandi
Kasutajatoe spetsialist

Telefon: 6990690
E-post: rein.marandi@oixio.ee

Argo Objartel
Kasutajatoe spetsialist

Telefon: 6990690
E-post: argo.objartel@oixio.ee

Hanna Ilves
Kasutajatoe spetsialist

Telefon: 6990690
E-post: hanna.ilves@oixio.ee

Karl Kalmus
Süsteemiadministraator

Telefon: 6990690
E-post: karl.kalmus@oixio.ee

 

Martin Laur
Süsteemiadministraator

Telefon: 6990690
E-post: martin.laur@oixio.ee

Janno Erõkalov
Süsteemiadministraator

Telefon: 6990690
E-post: janno.erokalov@oixio.ee

Vladimir Monahhov
Süsteemiadministraator

Telefon: 6990690
E-post: vladimir.monahhov@oixio.ee

Janeli Kiss
Noorem süsteemiadministraator ja Dell sertifitseeritud tehnik

Telefon: 6990690
E-post: janeli.kiss@oixio.ee

Kaur Timmo
Kasutajatoe spetsialist

Telefon: 6990690
E-post: kaur.timmo@oixio.ee

Rando Vöörmann
Noorem süsteemiadministraator

Telefon: 6990690
E-post: rando.voormann@oixio.ee

Liisel Vaht
Noorem süsteemiadministraator

Telefon: 6990690
E-post: liisel.vaht@oixio.ee

Siin võiksid olla Sina
Talendid on meie juures alati teretulnud

Võta ühendust: katrin.sillamets@oixio.ee

Oleme alati olemas

OIXIO-l on sinu jaoks püsikliendina alati pühendunud resurss ja selle jätkumiseks eesmärk olla valdkonna parim tööandja

Broneeri aeg

Broneeri videochat'i aeg või võta meiega ühendust telefonil +372 699 0678. Kirjutada saad meile aadressil oixio@oixio.ee või veebivormi kaudu.

Birgit Arro

Kliendihaldur