IT-haldus | OIXIO

Kontakt

OIXIO võimekus on loodud kahe valdkonna parima tiimi ühendatud inimestest, oskustest ja kultuuridest. Ettevõtteid Max 123 ja Võrguvara ühendas nägemus muuta Eesti IT teeninduse taset.

IT-haldus

Telefon: 699 0690  |  E-post: sinu.haldur@oixio.ee  |  Tugiteenus / Help Desk: tugi@oixio.ee

Mart Jalakas
Ärisuunajuht

Mobiil: 5343 2006
E-post: mart.jalakas@oixio.ee

Rudolf Purge
Haldus- ja kasutajatoe tiimi juht

Mobiil: 5558 8956
E-post: rudolf.purge@oixio.ee

Taavi Ratnik
Äriarendusjuht

Mobiil: 5886 8662
E-post: taavi.ratnik@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Piret Jakovlev
Äriarendusjuht

Mobiil: 5358 6720
E-post: piret.jakovlev@oixio.ee

Veronika Buratševa
Kliendihaldur-projektijuht

Telefon: 699 0690
Mobiil: 5649 0039
E-post: veronika.buratseva@oixio.ee

Inge-Liis Mölder
Teenuste konsultant

Telefon: 699 0690
Mobiil: 5368 4796
E-post: inge-liis.molder@oixio.ee

Kaur Timmo
Kasutajatoe spetsialist

Telefon: 699 0690
E-post: kaur.timmo@oixio.ee

Riho Gross
Kasutajatoe spetsialist

Telefon: 699 0690
E-post: riho.gross@oixio.ee

Kaido Koger
Kasutajatoe spetsialist

Telefon: 699 0690
E-post: kaido.koger@oixio.ee

Tanel Piirimäe
Kasutajatoe spetsialist

Telefon: 699 0690
E-post: tanel.piirimae@oixio.ee

Argo Objartel
Süsteemiadministraator

Telefon: 699 0690
E-post: argo.objartel@oixio.ee

Martin Laur
Süsteemiadministraator

Telefon: 699 0690
E-post: martin.laur@oixio.ee

Janno Erõkalov
Süsteemiadministraator

Telefon: 699 0690
E-post: janno.erokalov@oixio.ee

Vladimir Monahhov
Süsteemiadministraator

Telefon: 699 0690
E-post: vladimir.monahhov@oixio.ee

Liisel Vaht
Süsteemiadministraator

Telefon: 699 0690
E-post: liisel.vaht@oixio.ee

Janeli Kiss
Noorem-süsteemiadministraator ja Dell sertifitseeritud tehnik

Telefon: 699 0690
E-post: janeli.kiss@oixio.ee

Rein Marandi
Noorem-süsteemiadministraator

Telefon: 699 0690
E-post: rein.marandi@oixio.ee

Siin võiksid olla Sina
Talendid on meie juures alati teretulnud

Võta ühendust:
katrin.sillamets@oixio.ee

Oleme alati olemas

OIXIO-l on sinu jaoks püsikliendina alati pühendunud ressurss ja selle jätkumiseks eesmärk olla valdkonna parim tööandja

Broneeri aeg

Broneeri videochat'i aeg või võta meiega ühendust telefonil +372 699 0678. Kirjutada saad meile aadressil oixio@oixio.ee või veebivormi kaudu.

Berta Kullerkupp

Kliendihaldur