Küberturve ja võrk | OIXIO

Kontakt

OIXIO võimekus on loodud kahe valdkonna parima tiimi ühendatud inimestest, oskustest ja kultuuridest. Ettevõtteid Max 123 ja Võrguvara ühendas nägemus muuta Eesti IT teeninduse taset.

Küberturve ja võrk

Telefon: 699 0678  |  E-post: turvajavork@oixio.ee

Andres Vallistu
Ärisuunajuht

Mobiil: 5628 5551
E-post: andres.vallistu@oixio.ee

Taavi Nagel
Küberturbe ja võrgu projektijuht

Mobiil: 5621 3732
E-post: taavi.nagel@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Berta Kullerkupp
Küberturbe ja võrgu projektijuht

Mobiil: 5686 4994
E-post: berta.kullerkupp@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Erki Markus
Küberturbe ja võrgu projektijuht

Mobiil: 520 1293
E-post: erki.markus@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

 

Janek Saar
Infoturbejuht, turvaanalüütik

Telefon: 699 0690
E-post: janek.saar@oixio.ee

Livio Nimmer
Turbeaudiitor/turvainsener

Telefon: 699 0690
E-post: livio.nimmer@oixio.ee

Velvo Elm
Turvaanalüütik

Telefon: 699 0690
E-post: velvo.elm@oixio.ee

Pavel Muravets
Turvaanalüütik

Telefon: 699 0690
E-post: pavel.muravets@oixio.ee

Sulev Mäesaar
Võrgutiimi juht

Telefon: 699 0690
E-post: sulev.maesaar@oixio.ee

Dmitri Naumov
Juhtiv võrguinsener

Telefon: 699 0690
E-post: dmitri.naumov@oixio.ee

Ats Valdsalu
Võrguinsener

Telefon: 699 0690
E-post: ats.valdsalu@oixio.ee

Karl Kalmus
Võrguinsener

Telefon: 699 0690
E-post: karl.kalmus@oixio.ee

Janno Jõgisu
Võrguinsener

Telefon: 699 0690 
E-post: janno.jogisu@oixio.ee

Martin Kaljuste
Võrguinsener

Telefon: 699 0690 
E-post: martin.kaljuste@oixio.ee

Sergei Kalmõkov
Kaabeldustiimi juht

Telefon: 699 0690
E-post: sergei.kalmokov@oixio.ee

Valeri Amelchenko
Kaabelduse spetsialist

Telefon: 699 0690

Oleg Kalmõkov
Kaabelduse spetsialist

Telefon: 699 0690

 
Siin võiksid olla Sina
Talendid on meie juures alati teretulnud

Võta ühendust:
katrin.sillamets@oixio.ee

Oleme alati olemas

OIXIO-l on sinu jaoks püsikliendina alati pühendunud ressurss ja selle jätkumiseks eesmärk olla valdkonna parim tööandja

Broneeri aeg

Broneeri videochat'i aeg või võta meiega ühendust telefonil +372 699 0678. Kirjutada saad meile aadressil oixio@oixio.ee või veebivormi kaudu.

Berta Kullerkupp

Kliendihaldur