Kontakt

OIXIO võimekus on loodud kahe valdkonna parima tiimi ühendatud inimestest, oskustest ja kultuuridest. Ettevõtteid Max 123 ja Võrguvara ühendas nägemus muuta Eesti IT teeninduse taset.

Müügiosakond

Telefon: 699 0678  |  E-post: lahendused@oixio.ee

Madis Sõnajalg
Müügidirektor

Mobiil: 57131385
E-post: madis.sonajalg@oixio.ee

Taavi Nagel
Müügiarendusjuht

Mobiil: 56213732
E-post: taavi.nagel@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Timmo Võõsa
Delli globaalklientide müügijuht

Mobiil: 5089773
E-post: timmo.voosa@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Viljar Vaht
Lahenduste müügikonsultant

Mobiil: 55588721
E-post: viljar.vaht@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Nils Apsolon
Lahenduste müügikonsultant

Mobiil: 53013039
E-post: nils.apsolon@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Olle Nilisk
Lahenduste müügikonsultandi teenust pakub Brightwise OÜ

Mobiil: 5033318
E-post: olle.nilisk@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Ott Telga
Lahenduste müügikonsultant

Mobiil: 55995851
E-post: ott.telga@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Andres Kõrvemaa
Kliendihaldur-projektijuht

Mobiil: 53053374
E-post: andres.korvemaa@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Taavi Ratnik
Kliendihaldur-projektijuht

Mobiil: 5886 8662
E-post: taavi.ratnik@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Raigo Laanemets
Kliendihaldur-projektijuht

Mobiil: 5669 2245
E-post: raigo.laanemets@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Birgit Arro
Kliendihaldur

Telefon: 6990678
Mobiil: 59195645
E-post: birgit.arro@oixio.ee

Kadri Peet
Kliendihaldur

Telefon: 6990678
Mobiil: 5233819
E-post: kadri.peet@oixio.ee

Kadi Pettai
Kliendihaldur

Telefon: 6990678
Mobiil: 53439934
E-post: kadi.pettai@oixio.ee

Airika Tammar
Kliendihaldur

Telefon: 6990678
Mobiil: 55512404
E-post: airika.tammar@oixio.ee

Berta Kullerkupp
Kliendihaldur

Mobiil: 56864994
E-post: berta.kullerkupp@oixio.ee

Raul Pero
Turundusteenust pakub
MaxDisain OÜ

Mobiil: 5088534
E-post: raul.pero@oixio.ee
 

Siin võiksid olla Sina
Talendid on meie juures alati teretulnud

Võta ühendust: katrin.sillamets@oixio.ee

Oleme alati olemas

OIXIO-l on sinu jaoks püsikliendina alati pühendunud resurss ja selle jätkumiseks eesmärk olla valdkonna parim tööandja

Broneeri aeg

Broneeri videochat'i aeg või võta meiega ühendust telefonil +372 699 0678. Kirjutada saad meile aadressil oixio@oixio.ee või veebivormi kaudu.

Berta Kullerkupp

Kliendihaldur