Müük ja turundus | OIXIO

Kontakt

OIXIO võimekus on loodud kahe valdkonna parima tiimi ühendatud inimestest, oskustest ja kultuuridest. Ettevõtteid Max 123 ja Võrguvara ühendas nägemus muuta Eesti IT teeninduse taset.

Müügiosakond

Telefon: 699 0678  |  E-post: lahendused@oixio.ee

Madis Sõnajalg
Müügidirektor

Mobiil: 5713 1385
E-post: madis.sonajalg@oixio.ee

Taavi Nagel
Müügiarendusjuht

Mobiil: 5621 3732
E-post: taavi.nagel@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Timmo Võõsa
Delli globaalklientide müügijuht

Mobiil: 508 9773
E-post: timmo.voosa@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Viljar Vaht
Lahenduste müügikonsultant

Mobiil: 5558 8721
E-post: viljar.vaht@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Olle Nilisk
Lahenduste müügikonsultandi teenust pakub Brightwise OÜ

Mobiil: 503 3318
E-post: olle.nilisk@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Ott Telga
Lahenduste müügikonsultant

Mobiil: 5599 5851
E-post: ott.telga@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Andres Kõrvemaa
Kliendihaldur-projektijuht

Mobiil: 530 53374
E-post: andres.korvemaa@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Taavi Ratnik
Kliendihaldur-projektijuht

Mobiil: 5886 8662
E-post: taavi.ratnik@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Birgit Arro
Kliendihaldur

Telefon: 699 0678
Mobiil: 5919 5645
E-post: birgit.arro@oixio.ee

Kadri Peet
Kliendihaldur

Telefon: 699 0678
Mobiil: 523 3819
E-post: kadri.peet@oixio.ee

Kadi Pettai
Lapsehoolduspuhkusel

 

Airika Tammar
Kliendihaldur

Telefon: 699 0678
Mobiil: 5551 2404
E-post: airika.tammar@oixio.ee

Berta Kullerkupp
Kliendihaldur

Mobiil: 5686 4994
E-post: berta.kullerkupp@oixio.ee

Reimo Saal
Klientseadmete projektijuht

Mobiil: 5880 2995
E-post: reimo.saal@oixio.ee
Broneeri aeg: videochat

Kersti Kriisa
Turundusjuht

Mobiil: 553 4949
E-post: kersti.kriisa@oixio.ee

Raul Pero
Turundusteenust pakub
MaxDisain OÜ

Mobiil: 508 8534
E-post: raul.pero@oixio.ee
 

Freska
Kliendirahulolu ja
õnne ekspert

E-post: freska@oixio.ee

Siin võiksid olla Sina
Talendid on meie juures alati teretulnud

Võta ühendust: katrin.sillamets@oixio.ee

Oleme alati olemas

OIXIO-l on sinu jaoks püsikliendina alati pühendunud ressurss ja selle jätkumiseks eesmärk olla valdkonna parim tööandja

Broneeri aeg

Broneeri videochat'i aeg või võta meiega ühendust telefonil +372 699 0678. Kirjutada saad meile aadressil oixio@oixio.ee või veebivormi kaudu.

Berta Kullerkupp

Kliendihaldur